Groźny wypadek na Piaskowej

Rozlany olej prawdopodobnie był przyczyną wypadku, który dziś o piętnastej miał miejsce na łuku drogi Piaskowej…

Kierujący samochodem peugeot 206 raciborzanin jadący obwodnicą od ulicy Rybnickiej w kierunku centrum, na ostrym zakręcie (na którym dochodzi do podobnych wypadków bardzo czesto) został wyrzucony na śliskim łuku. Niewiele brakowało by zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka audi. Dzięki przytomnej reakcji kierowcy audi, który widząc prawdopodobne zderzenie, przyspieszył, obyło się bez tragedii. Kierowca Peugeota jednak nie opanował poślizgu i uderzył przodem auta w słup oświetleniowy po drugiej stronie drogi. Kierowcę uratowały poduszki powietrzne, szczęśliwie wyszedł z wypadku bez poważniejszych obrażeń. Straż pożarna zutylizowała śliską nawierzchnię na odcinku kilkudziesięciu metrów łuku drogi. Policja ustala skąd pochodziła oleista ciecz na jezdni.


 

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. dokladnie! zrobcie wreszcie cos z tą drogą! sama z niej ledwo żywa wyszłam… naszczęście jestem cała wraz ze znajomymi…tu wcale szybko nie trzeba jechać żeby mieć wypadek…

  2. ktosiu losiu znam tego czlowieka i tak sie sklada, ze jest cholernie porzadnym kierowca. jadac za nim czlowiek jest zielony ze zlosci, bo ow czlowiek jezdzi powolutku i ostrozne wiec pomysl zanim nastepnym razem cos takiego napiszesz.nie mozna tak uogolniac. wiadomo wiekszosc tych wypadkow to wina szybkiej jazdy ale nie wszystkie! pozdrawiam.

  3. Powinni ukarać ten slup. tak perfidnie wpaść komuś pod auto. Ja już kilka razy bym przejechal te slupy co po drogach łażą. Nawet spokojnie nie można przejechać zakrętu i zawsze musze zwalniać do 140 bo wiem ze tam slupy łażą.

  4. Dziękuję za słowa wsparcia. Jednocześnie ostrzegam kierowcę, który jak pisze napotykając słup zwalnia do 140. Jeżeli dodatkowo trafi się plama oleju może już Pan nie mieć okazji na udzielenie odpowiedzi. Ja jechałem wolno co potwierdili świadkowie wypadku. Szerokiej drogi.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here