Koncert Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej Północnej Nadrenii Westfalii

4 sierpnia 2006 roku o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury, przy ulicy Chopina 21, odbędzie się koncert Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej Północnej Nadrenii Westfalii.Koncert uświetnia uroczystości jubileuszowe z okazji 5 – lecia partnerskiej współpracy Powiatu Raciborskiego i Powiatu Markischer.

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

- reklama -

42 KOMENTARZE

 1. To trzeba mieć naprawde coś z głową by prezydent dla poklasku zakładał kask na głowę w miejscu gdzie nad nim jest tylko gołe niebo (przecież pod betoniarkę nie właził). Zgadzam się co do stwierdzenia, że w Raciborzu są osoby, które próbują temu zaszkodzić (vide Frączek&Urbas company) a przy najbliższych wyborach mieszkańcy powinni uwzględnić ich niekorzystne działania.

 2. A-F – masz jakąś manię prześladowczą 🙂 Na budowie chodzi się w kasku. Do wychodka także. Takie są przepisy BHP, prawa budowlanego i kto wie czego jeszcze…

 3. Wczoraj w kablówce była mowa o galerii 40 butików,a w artykule powyżej ilość się podwoiła,nie wiem,może mi się coś pokręciło,albo w ciągu jednego dnia firma Schiever zmieniła koncepcje co do galerii.

 4. Dlaczego nie napisaliście jakie stawki proponowali pracownikom? Jaki jest powód, że nie mogą ich znaleźć. Czy chodzi o najniższą krajową?, A może jeszcze gorzej?

 5. To sa zdjecia z castingu do „Czterdziestolatek czterdziesci lat pozniej”. Film ma byc zabawna komedia. W role Karwowskiego wciela sie Osuchowski.Nie chce zdradzac szczegolow,ale inz Karwowski po wypadku samochodem marki maluch doznaje dziwnych objawien, ktore koniecznie chce wprowadzic w zycie.Zachecam do obejrzenia filmu!

 6. a propos Urbasa. Koleś udaje zaangazowanego w ekologię. To jego zaangazowanie polega na blokowaniu inwestycji do czasu kiedy otrzyma kasę od koncernu finasującego taką inwestycję. Taka jest prawda o polskich małomiasteczkowych ekologach.

 7. Butików w galeri będzie 40. To ilość w 100% pewna. Ilość podana powyżej to błąd. Sabinka się rozpędziła. Wejście za bramę budowy bez kasku jest niemożliwe. Przepisy BHP…….A-F Ty faktycznie masz zjechany beret . Hahahahahaha.

 8. Zgadzam sie z Tobą Dragonie, znam trochę Urbasa i jest to bardzo aktywny, młody,zdolny człowiek. Ze słów Osuchowskiego wynika, że chyba podejmuje jakieś działania. Chociaż mógł się wycofać, ale musiałby mieć ważny powód, bo jest w tym co robi konsekwentny. Myślę, że dzięki jego pomocy i wiedzy wiele spraw ujrzało światło dzienne w tej kadencji. Liczę na to, że Urbas znajdzie się we władzach miasta, bo skorzysta ono na tym i my wszyscy. Pozdrawiam.

 9. Urbas dba o własną dupę i o interesy Kupca Ślaskiego! A może spojrzy na wszystko z perspektywy zykłego Raciborzanina? Chyba nie! On woli to robic spod Frączka!

 10. Wasze komentarze są w dość przedziwny sposób fragmentaryczne i niespójne, osobnicze i subiektywne. Nic to nie ma wspólnego z działaniami na rzecz środowiska lokalnego, tylko brednie w postaci bełkotu.

 11. Urbas jest całkowicie niezależnym człowiekiem. To jest jego wielki plus. Nie jest związany w żaden sposób z Frączkiem. Nie wiążą ich żadne interesy i powiązania, jak to się dzieje w przypadku wielu radnych tej rady, zwłaszcza z ugrupownia rządzącego pana W.

 12. Przecież Ty nie znasz Urbasa.Nigdy z nim nie rozmawiałeś, więc skąd możesz wiedzieć, że tak mówi. Z zasłyszanych informacji od innych. Ja również słyszałem od innnych, że Urbas nie będzie startował z Frączkiem.

 13. Nie był to jedyny przypadek kiedy Urbas opowiadając o Frączku tak słodzi „a Rysiu to….”. Urbas jest tak uczepiony Frączka, że nie ma szans (na dzień dzisiejszy) by startował z innej ekipy. A Frączek bez doradcy Urbasa jest jak dziecko we mgle i też zrobi wszystko by mieć Urbasa przy sobie (teraz nie musi się zbytnio wysilać bo Urbas widzi w nim swojego guru).

 14. Znudzony jak ci to przeszkadza to polecam zakończyć czytanie artykułów na inicjałach autorów tekstu. Chyba, że ciebie bardziej interesują komentarze niż artykuł?

 15. A mnie ciekawi jakiepodatki i w jakiej wysokości będzie płacić ta sieć? I czy pracownikom będa płacić głodowe pensje czyli np 5 zł brutto za godzinę na kasie?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here