Śmiertelny wypadek w Bieńkowicach

6 sierpnia około godziny 4.00 w Bieńkowicach doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku drogowego.

25 – letni mieszkaniec powiatu głubczyckiego kierując samochodem osobowym marki Mazda na łuku drogi zjechał na pobocze po czym prawą częścią pojazdu uderzył w drzewo. Kierowca poniósł śmierć na miejscu. Trwa dochodzenie mające na celu wyjaśnienie przyczyn zdarzenia. Obecnie policja nie posiada jeszcze informacji czy mężczyzna był trzeźwy.

Z kolei 5 sierpnia w Jankowicach 39 – letni mieszkaniec powiatu rybnickiego kierując motocyklem w stanie nietrzeźwym (wynik 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu) doprowadził do wypadku. On i 39 – letnia pasażerka doznali obrażeń ciała.


/SaM/

- reklama -

11 KOMENTARZE

  1. Masz szczęście głupcze że uszłeś z życiem. Więcej wyobraźni. Po blokadzie policyjnej Ty i pasażer bylibyście dziurawym fragmentem norm sankcjonowanych przez władzę.

  2. Ludzie nie siadajcie po kielichu za kierownicę! Dajcie sobie spokój, nie jesteście nieśmiertelni. Znam tego chłopaka co zginął w Bieńkowicach, jego 21 letnia żona urodziła w tym dniu syna więc prawdopodobnie pojechał to opić z kolegami, następnego dnia obudziła się wdową.

  3. a ciekawe czy oni pomyśleli o swoich rodzinach, kiedy jechali szybciej niż powinni albo kiedy pili „jeszcze jeden”. Nie plećcie bzdur o rodzinach itd. Bo skoro oni o nich nie myśleli, to nie każcie mnie. W mediach ostrzegają a oni mieli to w d.pie. Więc o co chodzi? Już ich nie ma

  4. Do czytelniczki, sorry ja wiem że to brzmi jak plotka, jakiś koszmar albo wymysł ale to niestety prawda, bo ja właśnie jestem członiem tej rodziny. I piszę to tylko aby ostrzeć innych przed takimi tragediami.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here