Remont Cegielnianej w nieskończoność

Mieszkańcy ulicy Cegielnianej w centrum Raciborza narzekają na ślimaczący się remont tej jezdni. – Za chwilę przyjdzie kolejna zima, a końca robót nie widać – skarżą się raciborzanie – pisze Dziennik Zachodni.

W urzędzie miasta zapewniają, że udało się dogadać z wykonawcami i jeszcze w tym roku inwestycja dobiegnie końca – podaje gazeta.


Dlaczego wcześniej nie można było ustalić takiego terminu? – pyta dziennikarz – W programie inwestycyjnym mieliśmy zapisane pieniądze na dokończenie tej inwestycji właśnie na 2007 rok. Teraz okazało się, że są pieniądze i roboty można zakończyć wcześniej – odpowiada wiceprezydent Andrzej Bartela.

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. przecież to chyba juz 2 lata trwa remont tej ulicy!!!!!!! Ale gdyby tą ulica jezdził jakiś urzędas z UM lub starostwa albo księzulek dawno bylby romnt ulicy bylby zakończony. A tak to nikt sie tym nie przejmuje.Wlodarze miasta tylko dbaja o swoje KORYTKO bo kadencja sie konczy i wiedza ze w następnym okresie pojda w odsiadke.Ale tak niekompetetnego zarzadu miasta Racibórz jako miasto chyba nie mial i ysle ze nie bedzie mial.Obecni wlodarze miasta doprowadzili, ze miasto stalo prowincja.

  2. Mam nadzieję, że prezydent Osuchowski pokaże nam w tym filmie o dynamicznie rozwijającym się Raciborzu i o inwestycjach, które widać na ulicach gołym okiem, rozkopaną ulicę Cegielnianą jako sukces rozwojowy tego miasta:)))

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here