MDK zaprasza do swoich kół

w nowym roku szkolnym. Zapisy już się rozpoczęły. W swojej ofercie MDK ma między innymi zajęcia z rękodzielnictwa artystycznego, warsztaty dziennikarskie czy koła zajmujące się teatrem i recytacją.– Biorąc pod uwagę szerokie zróżnicowanie zainteresowań dzieci i młodzieży naszego regionu, proponujemy szeroki wachlarz kół i zajęć pozalekcyjnych – mówią w raciborskim MDK. Oto pełna oferta: zajęcia z emisji głosu oraz zespół wokalny „Miraż”, koło technik plastycznych, mała modelarnia, rękodzielnictwo artystyczne, koło gitarowe, koło wokalno-rytmiczne dla dzieci, taniec towarzyski oraz nowoczesny, kabaret młodzieżowy, koło recytatorskie z elementami gwary śląskiej, koło recytatorskie w ramach świetlicy kulturalnej, warsztaty dziennikarskie, a nawet grupa teatralna „Irrealis” i warsztaty teatralne. Odbywają się na Stalmacha także zajęcia z edukacji ekologicznej, można też przyjść do świetlicy środowiskowej.

Przed tymi, którzy zdecydują się rozwijać w kołach MDK, stoi możliwość udziału w wielu konkursach na szczeblu regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Dom kultury zapowiada dodatkowo warsztaty, podczas których pod okiem wykwalifikowanej kadry – jak zapewnia dyrekcja – można w jeszcze wyższym stopniu zagłębić wiedzę na temat własnych zainteresowań oraz sprawdzić się w praktyce.

/a/

Co powinni zrobić chętni?
Trzeba przyjść do sekretariatu placówki przy ulicy Stalmacha 12 w Raciborzu. Można to zrobić odziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00. istnieje też możliwość zapisów przez telefon pod numerem 032 415 23 28.

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here