Remis w meczu zapaśniczym Polska vs Reszta Świata

Na XIV Memoriale na macie na placu Długosza drużyna zapaśnicza z Raciborza pod wodzą trenera Piotra Stępnia zremisowała z zawodnikami z reszty świata, których trenował Ryszard Wolny. Sprawdź dokładne wyniki sobotniego meczu.Prezentujemy oficjalne wyniki meczu zapaśniczego MKZ „UNIA” RACIBÓRZ vs RESZTA ŚWIATA.


Wynik końcowy: Polska vs Reszta Świata 4:4

kat. 55 kg – ŁOŚ MARIUSZ – PARK EUM CHUI (KOREA) 0:1

kat. 60 – KG ŚWIERK TOMASZ – LOMTADZE IRAKLI (UKR) 0:1


kat. 66 – KG CHAŻEWSKI SYLWESTER – KRASILKINOV (UKR) 1:0


kat. 74 – KOWALSKI KRZYSZTOF – CHEKOLENKO (UKR) 0:1 oraz KWIT JULIAN – ZOGHDANE MESSAOUD (ALGIERIA) 1:0


kat. 84 – MICHALKIEWICZ ARTUR – BATKY ATTILA (SVK) 1:0


kat. 96 – ZIEZIULEWICZ WOJCIECH – MEDUNA ROMAN (SVK) 0:1


kat. 120 – BANAK ŁUKASZ – KIM KWANG SEUL (KOREA) 1:0
trener Polski: Piotr Stępień
trener Reszty Świata: Ryszard Wolny


sędzia główny: Tomasz Zajączkowski
kierownik maty: Krzysztof Ołenczyn
sędzia: Włodzimierz Koriakowski

- reklama -

21 KOMENTARZE

  1. To wielka tragedia. Brak słów. Paweł Benbenek był księdzem dopiero od 2 lat… Taki młody, mądry człowiek… Jeszcze we wtorek w parafii na ostrogu miał kazanie… Wielka tragedia[*]

  2. Składam najszczersze wyrazy współczucia i kondolencje rodzinie i najbliższym. Nie miałam okazji poznać Pawła jednak wiem, że był wspanałym człowiekiem. To przykre,że z tego świata odchodzą tak dobrzy ludzie i w takim młodym wieku. Piotrze trzymaj się.Sercem jesteśmy z Tobą.

  3. Pawełku byłeś niezwykłym człowiekiem, a twoje wypowiedziane kiedyś słowa zostaną mi w pamięci do końca życia, głebokie wyrazy współczucia dla rodziny Pawła.

  4. ZNAŁEM PAWŁA JESZCZE JAKO MINISTRANTA JUZ WTEDY MÓWIŁ POUCZAJACO JAK KS.BYŁ BARDZO DOBRYM CZŁOWIEKIEM I KOLEGA ZAWSZE MOGŁEM NA NIEGO LICZYC MODLE SIE ZA NIEGO I JEGO MAME NIECH PAN PRZYJMIE ICH DO SIEBIE.TATO PAWŁA JESTESMY Z TOBA. BEDIE MI PAWŁA BRAKOWAŁO BARDZO,JEGO KAZANIA BYŁY DLA MNIE LEKCJA.

  5. Informacja o śmierci Pawła spadła na mnie jak…(nadal nie mogę w to uwierzyć). Na pewno do końca życia zapamiętam jego słowa i ogólne poglądy na życie. Mówił o nich już jako nastoletni chłopak z którym to wspólnie uczyliśmy się grać na gitarach. Nie mieszkam już w Raciborzu więc liczę, że pojawi się na stronie dokładna informacja dotycząca daty pogrzebu.

  6. Jestem z Kluczborka! Ks. Pawła nie znałam dobrze, ponieważ należałam do innej Parafii. Ale znałąm Go na tyle, że moge powiedzieć, jak Dobrym był Człowiekiem! Dlaczego Pan Bóg zabiera tak Dobrych Ludzi?! Zawsze tak musi być:( Wyraz współczucia dla Rodziny.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here