Bój o Złotą Pietruszkę zakończony

W sobotę, 19 sierpnia, w pocie czoła, wystawieni na słońce, przy temperaturze dochodzącej do 30 stopni zdobyli ją! Turniej piłki plażowej – bój o Złotą Pietruszkę – zakończony. Nie było łatwo, bo jak się okazało, niektóre pary trenowały już piłkę plażową zawodowo. Tym razem mogli się zaprezentować podczas drugiego już turnieju o złotą pietruszkę, organizowanego przez polsko – niemieckie radio internetowe Mittendrin oraz Forum Inicjatyw Obywatelskich opcja Raciborska.Wziąć udział mógł każdy powyżej 16 roku życia mający ochotę zwyczajnie pograć. Zgłosiło się 9 par, w skład których wchodziły kobiety oraz mężczyźni, ponieważ taki był wymóg.
Całe widowisko odbyło się na boiskach do piłki plażowej przy Szkole Podstawowej Nr. 15 w Raciborzu.
Zwycięzcami turnieju zostali Karolina Kwaśna i Bartosz Franica, za nimi – Dorota Kozdra oraz Bolesław Papiernik a na pozycji trzeciej uplasowali się Andrea Niedźwiedzka z Mateuszem Ulańskim.

Organizatorzy zapowiadają kolejny bój o Złotą Pietruszkę. Już za rok.

/Mittendrin/

- reklama -

15 KOMENTARZE

  1. BRAWO. Gratulacje dla zawodnika i trenera. Szacunek dla szkoleniowców. O Raciborzu mówią w ogólnopolskich mediach i to nie ze względu na powódż czy inny kataklizm.

  2. Kiedys karol nas trenowal. nie bylo zle, ale mialysmy dosc, kiedy co chwile przytulal sie do nas po ojcowsku, kladal reke na ramieniu cos tlumaczac. Brrr az sie wzdrygam na sama mysl o tym! Lubil takze klasc reke na udzie kiedy sie rozciagalysmy na plotkach. Ech Karol… Pamietamy z kolezanka, ze kiedys na obozie, trenerzy wypili sobie kilka piw. Wtedy wszedles do pokoju dziewczyn, wyciagnales kawalek kromki z kosza, zaczales go jesc i mowiles, ze nie wolno chleba marnowac.

  3. … albo kiedy wyciagnales z szafy majki naszej kolezanki, zalozyles je sobie na glowe i chodziles po pokojach. To byly czasy! Swietnie sie wtedy bawiles trenerze,co? Zawsze keidy wspominamy sms, milo wspominamy takze ciebie karolu. Do dzis nie wiem jak to mozliwe, ze jeszcze nie poszedles na emeryture. Wiek bylby juz ku temu…

  4. Kolejna sportowa chluba dla Raciborza – GRATULACJE!!!. Jaka szkoda, że UM miasta ma głęboko w du..ie ludzi, którzy osiągają wyniki. to wstyd, że na powitanie mistrza świata w rodzinnym Raciborzu nie przyszedł żaden przedstawiciel miejskich władz – przecież nie przyjdzie Osuch, któremu hipnotyzer powiedział, że jest Spielbergiem i teraz stary piernik jest zajęty kręceniem filmu o swoich „sukcesach”i wołaniem na planie:”Uwaga – kamera – Akcja!” lub „Kamera STOP!”.

  5. Jak my potrafimy pięknie, każdy lokalny sukces zmieszać z błotem i zgnoić ludzi którzy go ośiągneli,tak jak jakaś nispełniona zawodniczka mająca żal,że ktoś nie zaspokoił jej kobiecości. GRATULUJE!!!! Wiesz ja nie mam na dzisiejszy wieczór żadnych planów więc jesli jesteś do rzeczy to mogę się poświęcić, tylko nie pisz już takich bzdur

  6. Oczywiście moje poświęcenie się względem zaspokojenia Twoich niespełnionych i niezaspokojonych fantazji jest obwarowane z jednij strony tym, czy masz już skończone 16 lat, a z drugiej czy nie biegałaś razem z Kusocińskim ?

  7. Karol Szynol trenuje sprinterki, więc o „wytrzymałość długodystansową” tych „zawodniczek” nie powinieneś się …wnik martwić. Żaden z nich Kusociński.

  8. Dzięki,ale mi raczej chodziło o wiek tej niespełnionej internautki, a nie o dystans, który ona preferuje.Ale jeszcze raz dzięki, bo jeżeli już będę sie musiał poświęcić to każda informacja mi sie przyda.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here