Wokół sukcesu raciborskiego mistrza świata

Sławomir Szwed, prezes MKS-SMS Victoria Racibórz, powiedział dla DZ, że o sukcesie Artura Nogi powiadomiono władze miasta i powiatu. – Mam nadzieję, że nasz zawodnik zostanie uhonorowany we właściwy sposób, tak jak Kasia Dulian, gdy wygrywała – wyznał Szwed.

„Z sukcesu Artura (czytaj nasz artykuł Artur Noga z Raciborza z najlepszym wynikiem na świecie – pisaliśmy o tym pierwsi) cieszy się całe środowisko sportowe. Kasia Dulian, znakomita pływaczka i koleżanka klubowa mistrza świata, o jego sukcesie dowiedziała się dopiero we wtorek. – Byłam na wakacjach w Chorwacji. O niczym nie wiedziałam! Dopiero kiedy zadzwonił do mnie trener, zaczęłam szukać informacji o wyczynie Artura. Cieszę się razem z nim, bo przecież się znamy – mówi pływaczka. We wtorek przyszła przywitać Artura.


Sławomir Szwed, prezes MKS-SMS Victoria Racibórz, mówi, że o sukcesie Artura powiadomiono władze miasta i starostwa. – Mam nadzieję, że nasz zawodnik zostanie uhonorowany we właściwy sposób, tak jak Kasia Dulian, gdy wygrywała – mówi Sławomir Szwed.”


Więcej w Dzienniku Zachodnim z 25.08.2006 r.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here