Wrześniowy nabór w raciborskiej PWSZ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu zaprasza na bezpłatne dzienne studia I – go stopnia, podyplomowe oraz w trybie zaocznym. We wrześniu placówka planuje nabór na wiele atrakcyjnych kierunków. Dokumenty można składać jeszcze do końca sierpnia. Kandydaci mają do wyboru:

– Historia: edukacja regionalna, zarządzanie dziedzictwem kulturowym regionu, historia nauczycielska z edukacją w zakresie nauk plastycznych

– Pedagogika: socjalna, kształcenie wczesnoszkolne i wychowanie przedszkolne z dodatkową specjalnością język obcy (angielski i niemiecki)

– Wychowanie fizyczne: odnowa biologiczna, instruktorsko – trenerska, wychowanie fizyczne w szkole

– Matematyka: nauczycielska, matematyka w finansach i ekonomii

– Edukacja artystyczna (dokumenty do 22 września): kreacja plastyczna z grafiką użytkową, obraz cyfrowy i fotograficzny, techniki malarskie i projektowanie witrażu

– Filologia: niemiecka (studia niestacjonarne), czeska i rosyjska.

PWSZ oferuje także 3 – semestralne studia podyplomowe: kwalifikacyjne studia pedagogiczne, wychowanie do życia w rodzinie i edukacja prozdrowotna, wychowanie fizyczne, terapia pedagogiczna, zarządzanie oświatą, pedagogika resocjalizacyjna i profilaktyka społeczna.

- reklama -

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu jest placówką o długoletnich tradycjach. Zapewnia wysoki poziom kształcenia oraz dobrą bazę dydaktyczną i socjalną – własny, niedrogi akademik ze stołówką, kryty basen, stadion. W raciborskiej PWSZ studiuje już 3,5 tys. studentów.

/SaM/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here