koncert BLADE LOKI

  1 września w pubie Atmosfear odbędzie się koncert zespołu BLADE LOKI. Start: 20:00. Bilety: 8 zł w przedsprzedaży/10 zł w dniu koncertu. Pub Atmosfear, Racibórz-Ostróg, ul. Rudzka 55eBILETY DO NABYCIA W PUBIE ATMOSFEAR lub KLUBIE DYBCÓWKA.

  - reklama -

  5 KOMENTARZE

  1. Dzień dobry! Na wstępie chciałbym życzyć wszystkim internautom udanego weekendu oraz, w odleglejszej perspektywie czasowej, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. A teraz, za ogólnym państwa pozwoleniem, chciałbym zamieścić swój wyjątkowo prymitywny komentarz do tego artykułu, co niniejszym czynię. Dziękuję za poświęcony mi czas i uwagę, mam nadzieję, że nie spóźniłem się z komentarzem, jeszcze raz przepraszam za wyjątkowo ordynarną jego treść.

  2. Pozwolę sobie dołączyć się do „wyjątkowego chama” i dodam że Kuźni jest bardzo potrzebne wykupienie dodatkowych usług policji,żeby znowu jacyś dwaj podpici młodziankowie nie zaorali miejscowego komisariatu. Bo to jakoś się zbliża pora orki, czy cuś ???

  3. dziwią mnie tego rodzaju inicjatywy – nadchodzi czas wyborów dlatego trzeba znowu zaistniec.Moim zdaniem policja powinna dawać sobie rade sama, chyba ,że komendant wprowadzi kilka nowatorskich zmian, zlikwiduje wieksze komisariaty i utworzy posterunki by potem radni mogli wykupywać dodatkowe etaty lub nadgodziny policjantów. Ciekawy jestem jak dodatkowa służba ma sie do kodeksu pracy lub inaczej tygoniowego – miesięcznego czasu pracy.Moim zdaniem to znowu poroniony pomysl radnych i komendanta

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here