Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2006/2007

Tradycyjnie już w wybranej szkole ponadgimnazjalnej, dla której organem prowadzącym jest powiat raciborski, odbyła się Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego. W tym roku tym miejscem stał się Zespół Szkół Mechanicznych.
Nowy rok szkolny 2006/2007 zainaugurowany został uroczyście w Zespole Szkół Mechanicznych w Raciborzu, a w uroczystości udział wziął starosta Jerzy Wziontek. Obecni byli także m.in. przewodniczący Rady Powiatu Roman Głowski, radny Norbert Mika, posłowie RP: Henryk Siedlaczek i Andrzej Markowiak oraz dyrektorzy szkół podległych powiatowi.

Podczas uroczystości z rąk starosty odebrali oni powierzenia stanowiska, a nauczyciele mianowani złożyli uroczyste ślubowanie i odebrali akty mianowania.

- reklama -

W roku szkolnym 2006/2007 w szkołach ponadgimnazjalnych, kształcić się będzie prawie 6 tys. uczniów, w tym w klasach pierwszych naukę rozpocznie 1.680 uczniów. Najwięcej w szkołach ogólnokształcących, bo blisko 600 osób.

/SaM/

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Pomysł dobry – poza tym większa sieć, większe bezpieczeństwo . Tylko czy mają coś w ogóle na stanie 🙂 Bo coś czuję, że 90% produktów na zamówienie. Na zdjęciach tylko 2 marne gablotki.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here