Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2006/2007 w Zespole Szkół Mechanicznych

4 wrzesnia o 12.00 odbyła się w naszej szkole uroczystość Powiatowej Inauguracji Roku Szkolnego 2005/2006.
Mieliśmy zaszczyt gościć w naszych progach pana starostę Jerzego Wziontka, posłów – Henryka Siedlaczka i Andrzeja Markowiaka, przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji – pana Noberta Mikę oraz przewodniczącego Rady Powiatu – pana Romana Głowskiego.
Starosta w swoim wystąpieniu wyraził dumę z tego, że na terenie naszego powiatu jest wiele szkół o bardzo wysokim poziomie nauczania. Gronu nauczycielskiemu życzył sukcesów i pomyślności w budowaniu nowoczesnej szkoły, by wyniki pracy były źródłem satysfakcji i inspiracją do podejmowania nowych zadań. Uczniom życzył radości ze zdobywania wiedzy. Dyrektor Sławomir Janowski życzył uczniom wytrwałości i sukcesów w nauce, nauczycielom zadowolenia z wykonywanej pracy oraz znaczących osiągnięć w pracy zawodowej.
Podczas uroczystości Starosta Raciborski panu Sławomirowi Janowskiemu i panu Andrzejowi Brzenczce powierzył ponownie stanowiska dyrektorskie na następną kadencję.
21 nauczycieli ze szkół prowadzonych przez powiat raciborski odebrało z rąk Starosty Jerzego Wziontka akty mianowania:
– Aleksandra Zimoń-Wielocha – ZSB
– Marta Koncewicz – ZSB
– Elżbieta Szramek – ZSB
– Piotr Swoboda – ZSM
– Beata Gawlik – ZSE
– Bogusława Mąka – ZSS
– Aleksandra Piwowar – CKU
– Bogusława Skiba – SOSW
– Alicja Grzesiak-Sobania SOSW
– Karina Komor – ZSO Nr 2
– Maciej Malinowski – ZSO Nr 2
– Joanna Malinowska – ZSO Nr 2
– Krzysztof Koczwara – ZSOMS
– Piotr Pleszewski – ZSOMS
– Katarzyna Cieślicka – ZSOMS
– Piotr Głaz – ZSOMS
– Joanna Kempanowska-Gawron – ZSOMS
– ks. Grzegorz Głogowski – ZSOMS
– Edyta Franków – ZSOMS
– Katarzyna Noga – ZSOMS
– Mirosława Gawron – ZSOMS

Uroczystość zakończył program artystyczny pt. „Kopciuszek” w wykonaniu klasy IIIH, przygotowany przez panią Helenę Dragę.

- reklama -

/krajal/

- reklama -

60 KOMENTARZE

  1. mw dlaczego tak się martwisz naszymi listami? Owszem list nie mamy jeszcze zamkniętych i wciąż pozyskujemy kolejnych kandydatów. Ale żeby Cię nie zamartwić, to bez najmniejszego problemu wystawimy. Ty też mogłeś być na tej liście, ale chyba wybrałeś inną drogę.

  2. Sorry, AF, ale myślałem że ciągniemy TK za język w tym wątku. Więc gdzie mamy to robić, w wątku o planie? A może portal zrobi nowy link do debat przedwyborczych, niech to będzie stale na wierzchu, a wtedy każdy zainteresowany łatwo tam trafi. Zapytaj łbamastera.

  3. Jeśli PiS wystawia swojego kandydata z własnego grona to warto by PO także wystawiła swojego kandydata ze swojego grona a nie zastanawiała się kogo poprzeć – bo te rozterki można brać pod uwagę podczas drugiej tury wyborów na prezydenta gdy bedziemy wybierać między dwoma kandydatami ( i jeśli wtedy nie załapie się kandydat PO do drugiej tury – to można publicznie deklarować o poparciu tego czy innego kandydata). Na dzień dzisiejszy Tomasz Kusy najbardziej mi odpowiada.

  4. Do TK – a czym mam się martwić, listami z Wileńskiej? Przecież już trwa łapanka kandydatów, więc trzeba się śpieszyć. Mogłem, ale nikt nie zaproponował, a poza tym wolę być lonely wolf in run.

  5. Nie nie. W tym wątku ciągniemy TK w sprawach kandydatów z ramienia PiSu a debata jest w wątku „Wojewoda odrzuca…”. Tam proszę zadawać ewentualne pytania ale nie aż tak gęsto (jeśli jest to możliwe:)

  6. A tak właściwie to, co wy chcecie od p. K. Dutkiewicz? Te jej przymioty, o których napisałem, trochę żartobliwie, a trochę nie, ale ma to swoje socjologiczne uzasadnienie i odgrywa ogromną rolę w wyborach, to oczywiście dodatki do tego, co ona sama reprezentuje, jak dział i co ma do powiedzenia. Całość tych elementów/czynników tworzy obraz kandydata. Kto tego nie rozumie, ten nigdy nie będzie wiedział dlaczego np. woli kupić komórkę ERY od PLUSa. To rudymentalia PR politycznego.

  7. Po za tym, nic tak dobrze nie robi jak nowatorskie działanie. Kobieta na prezydenta w Racu – to przecież rewelacja na skalę kraju. Wydaje się też, że jest osobą bardziej energiczną i dynamiczniejszą od TK, ma świetne relacje z posłem-ministrem (jest szefową jego biura), chyba dobre notowania w Racu. TK już był kandydatem. A tekstu NR wynika, że TK to kandydatura wstępna, cokolwiek to znaczy.

  8. No i vice versa! Ale istotą jest to, że Pani ma większe szanse od Pana, a konkretniej Pan nie ma żadnych. I tu jest pies pogrzebany, albo zakopany. Jak kto woli.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here