„Barwy Jesieni” już po raz dwunasty

Rusza XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy Jesieni”, organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu. Zgłoszenia będą przyjmowane jeszcze do końca października.

Konkurs plastyczny „Barwy Jesieni” ma już 12 – letnią tradycję i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem dzieci i młodzieży z całej Polski. W konkursie uczestniczyli także młodzi artyści – plastycy z Niemiec, Węgier i Czech.

- reklama -

Celem konkursu jest uwrażliwienie dzieci i młodzieży na piękno przyrody jesienią, rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację przyrody, a także stworzenie możliwości wymiany doświadczeń artystycznych dzieci i młodzieży. Technika prac jest dowolna, a maksymalny format to 100/70 cm. Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy w wieku od 5 do 25 lat. Prace oceniane będą w kilku kategoriach wiekowych.

Ostateczny termin nadsyłania prac upływa z dniem 30 października. Opisane prace (imię i nazwisko autora, wiek, adres placówki, nazwisko instruktora) nadsyłać należy na adres Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu. Od 15 listopada w sekretariacie MDK udostępniona będzie lista laureatów konkursu. Zaś 19 listopada o godz. 16.00 odbędzie się uroczystość ogłoszenia wyników i otwarcie wystawy pokonkursowej.

Szczegółowych informacji o konkursie „Barwy Jesieni” udzielają panie Agnieszka Chmielecka i Beata Woźny z MDK – nr tel. 032 415 23 28. Regulamin konkursu dostępny jest na internetowej stronie – www.mdk-raciborz.pl.

/SaM/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here