Sprzątanie świata

Zagadnienia edukacji ekologicznej nauczyciele naszego przedszkola realizują niemal
w każdej sytuacji , gdyż zawarte są one w treściach programowych z zakresu : wychowania estetycznego , technicznego , umysłowego i zdrowotnego .
W piątek 15 września 2006 r. w ramach akcji ” Sprzątanie świata”
przedszkolaki zaopatrzone w worki na śmieci i ochronne rękawiczki wyruszyły posprzątać najbliższe otoczenie przedszkola, podwórko i ogród przedszkolny. Następnie zebrane śmieci zostały posegregowane i wrzucone do właściwych pojemników. Dzieci były bardzo dumne
z wykonanej pracy na rzecz środowiska naturalnego.
Fijałkowska Teresa

- reklama -

230 KOMENTARZE

 1. Norman, aleś ty „mądry inaczej”. O jakich straganiarzach piszesz? A przy okazji to wiesz, że „straganiarze” to jeden z najlepszych interesów jakie to miasto robi? Nie wystarczy krzyczeć, trzeba jeszcze wiedzieć co.

 2. markowiak rezygnuje z posiadki posła, bo boi się, że musiałby swoją teczkę TW pokazać. To jest jedyny powód „poświęcenia” pOSŁA. Boi się lustracji i dlatego ucieka z podkulonym ogonem. Ale i tak doczekamy się dnia, kiedy teczki będą jawne i wtedy markowiak będzie politycznym trupem. A nawet jeśli zostanie prezydentem, to jego upadek będzie jeszcze większy

 3. Markowiak nie ucieknie przed teczką. Koledzy w kampani wyborczej wyciągna zdrajcy wszystko. Panie Markowiak jesli pan myślał, że teraz bedzie miał pan wolne, to jest pan w błedzie. Walka dopiero sie zaczyna. Juz bym robił w gacie na pana miejscu.

 4. Bedzie pan politycznym trupem. Po przegranej w tym wyscigu, jest nikt nie poda panu ręki w PO i w mieście. Skrytobójcy juz się ciesza w cienu swoich gabinetów, az popełni pan w tych wyborach polityczne harakiri. Śmiało proszę wbijac wyborczy sztylet w swoje bebech. Z przyjemnościa popatrzymy.

 5. Start w wyborach prezydenkich to zagranie va banqu. Gra o wszystko. Mozna zyskac małokomfortowa sytuacje i fotel prezia kąsanego przez wszystkich do okoła. Mozna tez wszystko stracic. Zupełnie wszystko. czego oczywiście Raciborzanie panu życzą.

 6. Postawa A.Markowiaka jest conajmniej dziwna. Zamiast poprzeć młodych ludzi z Nowej Generacji, którzy jak czytam nie chcą z nikim walczyć, a już na pewno nie z posłem, to broni faceta z prokuratorem na karku i decyduje sie na start w wyborach prezydenckickich wbrew wszystkim. Mógłby byc ojcem wymiany pokoleniowej w Raciborzu i patronem dobrych zmian, a swoją postawą zniechęca do siebie ludzi. Panie pośle, wiecej wyczucia politycznego prosze.

 7. Markowiak zachowałby twarz i pozycje w miescie wycofujac sie z wyscigu o prezydenture. Nie bardzo wierzę jednak, że go na to stać. To trudna i małobłyskotliwa osobowość, choć wytrawny gracz, który niestety przez wojenke w PO naraził swoja mocną pozycje 😉 Dał się wypuscić kolegomz partii, a jak przegra to popłynie jak Dzyndra na Redbullu.

 8. Panie M.co Pan zrobił w sprawie wizy do korei jako poseł jakby nie było sprawa dotyczy naszego mieszkańca wstyd a co będzie jak pan będzie prezydentem-nic kasa i wybory do sejmu? p

 9. Poseł Markowiak nie tylko listy do sędziego pisze ale także redaguje gazetkę. Dzisiaj do mych rąk dostała się 4 stronnicowa gazetka wyborcza Markowiaka (same „och i ach”). Gazetka, która zrodziła wiele pytań: 1)w takim materiale powinna być umieszczona informacja kto to finansuje – tego nie ma (jeden poseł raczy wiedzieć dlaczego), 2) nie ma żadnej informacji kto lub jaka instytucja za tą ulotką stoi (w związku z tym „niby” wywiad fikcyjnego redaktora z posłem uważam za wywiad Markowiaka z samym

 10. …sobą gdzie zadaje sobie pytania jako „red” i na nie odpowiada), 3) chwali się poseł działalnością charytatywną (2 stypendia) a na dowód tego wkleił zdjęcie z koleżanką Marią od Caritasu i sprzętem komputerowym za 5 tys. ufundowanym przez „Danone” 4) już nie będę komentował tych przechwałek co zrobił Markowiak w Warszawskim salonie dla SRC (Osuchowski powiedział, że jadł tylko kołaczyki), 5) pod koniec znajduje się tabela „aktywności parlamentarnej” a raczej niemocy parlamentarnej posła …

 11. Szkoda, że chwaląc się jako sukces swymi li tylko 23 wypowiedziami w sejmie nie podał poseł ile wypowiedzi i interpelacji zgłosił poseł Siedlaczek, 6) pośle Markowiak to, że się zostało naniesionym na listę członków czegoś tam wcale nie oznacza aktywności. I na sam koniec – pośle Markowiaku Andrzeju skąd pan wiedział, dostarczając ową gazetkę, że właśnie kończy mi się papier toaletowy???

 12. I tutaj pojawił się A-F, którego niecierpię. Zamiast merytoryki- to samo pieniactwo. Taka mała dygresja: który z lokalnych polityków ufundował 2 stypendia rocznie poza AM? http://www.rfl.org.pl zapraszam na stronę: sprawozdania. Poszukaj a znajdziesz od ilu lat działają Imienne Fundusze Stypendialne AM. Podpowiem ci, bo ci się pewnie nie będzie chciało: od 2002!

 13. Akcja charytatywna miedzianowłosego polega na trąbieniu o tym na prawo i lewo. Wielka akcja bo poseł zbiera pieniądze na kuchenkę gazową (nie, że przeznacza swoje pieniądze na kuchenkę) – tak wygląda wciskanie sobie aureoli „made in Markowiak” wbrew słowom Jezusa „niech lewa ręka nie wie co czyni prawa”. Ale tu nie chodzi o charytatywność gdy się zarabia 10 tys miesięcznie. Tutaj chodzi o całość kombinatorstwa i nieudolności posła przedstawionych w tej gazetce jako cnota.

 14. Markowiak hehhe. Żyje w swiecie swoich własnych zasad, a ludzie dla niego nic nie znaczą, liczy się tylko co jest dla niego korzystne. Potrafił na przykład wydać decyzję odmawiajacą zewolenia na wybudowanie wału przeciwpowodziowego na Ostrogu, po powodzi. Bo trzeba by było wyciąć kilka drzew. Wszak AM nie mieszka na Ostrogu to co go obchodzą ci mieszkańcy. Decyzję uchylił wojewoda.

 15. To co ewentualnie dał Markowiak (w co szczerze wątpie znając jego skąpstwo) – jego asyaten Kretek jest winny ludziom i państwu. Bilans i tak sie zeruje, wiec prosze mi tu nie wystawiać posłowi niezasłużonych laurek.

 16. Ty wierzysz w dobre intencje Markowiaka. Cóż, to jest właśnie wiara. Niestety inni mają wiedzę, że żadnych dobrych intencji nie ma. Niektorzy bowiem swoje poznanie posla AM ni eograniczają do wysłuchania kilku przemówień złotustego miedzianowłosego AM, lecz poznali go z czynów.

 17. Ja ze słowem co do tytułu artykułu, który komentujemy. Byłem wszędzie, wszędzie dzwoniłem ale nawet Ojciec Dyrektor nie poświęci Andrzeja. Może za cztery lata jak Rydzyk zostanie kardynałem! Andrzej trzymaj się! To tylko 4 lata!

 18. popieram wiele uwag do p. markowiaka proponuję następujące rozwiązanie jako kandydat na prezydenta powinien odpowiedzieć na następujące pytania; Czy jest prawdą: 1. w czasie studiów podpisał pakt z WSI 2. po internowaniu gdy ludzie siedzieli po 6 miesięcy został wypuszczony za 24 godz. ( z jakich przyczyn) 3. dlaczego jako nowy pracownik kolzamu otrzymał mieszkanie 4 pokojowe w 3 dni jezeli to ustalimy będziemy mieli jasność sytuacji p.M

 19. Należy docenić poświęcenie posła i np wzorem Przemysława Edgara G. nazwać dworzec PKP w SRC imieniem POSŁA ANDRZEJA MARKOWIAKA -to jest jego zasługa, że mamy taki dworzec jaki mamy

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here