Dzień Chłopaka

Ostatni piątek września obfitował w wydarzenia. W naszej szkole pojawili się kowboje obdarzeni gumowymi coltami, dzidziusie ze śliniaczkami pod szyją, maminsynki z lizaczkami.W tym roku dzień chłopca w Szkole Podstawowej nr 15 obchodzono na kilka sposobów. Już kilka dni wcześniej Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę z okazji tego święta. Każdy mógł wrzucić swoje życzenia dla chłopców i dla nauczycieli do specjalnej urny. W piątek, w przeddzień święta, uczniowie otrzymali życzenia od swych koleżanek z klas. Często życzeniom i chóralnemu „Sto lat” towarzyszyły małe upominki.W istne przedszkole zamienili się niektórzy chłopcy aktywnie uczestniczący w obchodach Dnia Chłopca przygotowanych przez koleżanki z klasy. Ale odkryto też intelektualistów, którzy zaskoczyli dziewczyny rzeczowymi informacjami i konkretnymi odpowiedziami podczas klasowych konkursów wiedzowych, przygotowanych dla umilenia lekcji wychowawczych odbywających się w tym dniu.


Kilka dni później męska część grona pedagogicznego oraz chłopcy klas IV-VI wysłuchali przez radiowęzeł koncertu życzeń przygotowanego przez Samorząd Uczniowski i op. Małgorzatę Latoń. Scenariusz programu napisały i muzykę wybrały: Karolina Spychała, Ewa Galicka i Magda Głombik (zdj.6).

Imprezę zakończyła dyskoteka szkolna.

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Ten chór to jeden z najpiękniej śpiewających chórów naszej okolicy.Miałam wielką przyjemnośc słuchac Panów niejednokrotnie i przyznam,że za każdym razem wykonania ich pieśni były na bardzo wysokim poziomie i wywoływały wśród słuchjących niebywałe(oczywiście pozytywne)emocje i zachwyt! Gratuluję i życzę wytrwałości w tym co robią i odrobinę więcej wsparcia finansowego i duchowego-gdyż sądzę,że funkcjonują tj.wszystkie inne chóry w naszym miescie. Powodzenia!

  2. Ich bin stolz, meinen Vater unter den Chormitglieder sehen zu dürfen. Bravo Papi! Wünsche allen viel Erfolg! -Markus aus Schorndorf Jestem dumny, mego Ojca wsrod czlonkow choru muc zobaczyc. Brawo Tato! Zycze wszystkich duzo sukcesow ! – Markus ze Schorndorfu (Baden-Württemberg)

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here