Koncert charytatywny

4 października odbył się w „Strzesze” koncert charytatywny na rzecz naszej uczennicy Joasi, która bardzo poważnie zachorowała w ubiegłym roku szkolnym.

Organizacji podjęli się: pani Elżbieta Biskup – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury oraz Sławomir Janowski – dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych w Raciborzu.Wszystkim wykonawcom należą się słowa uznania za ogromny dar serca. Ten wspaniały koncert, na który przybyło prawie 300 osób długo pozostanie nam w pamięci.

- reklama -

Wystąpili między innymi: Anna Wyszkoni, Marzena Korzonek, Dawid Koczy, Agnieszka Busuleanu, Agnieszka Błońska, Hania Hołek, Adriana Górka, Tomasz Orliński, Roksana Lewak oraz zespół Młodzieżowego Domu Kultury „Miraż”. Krótkie scenki przedstawiła grupa teatralna „Irrealis”. Każdy z wykonawców zadedykował Joasi co najmniej dwie piosenki. Całość wyreżyserowali Elżbieta i Andrzej Biskupowie a prowadziła nasza absolwentka Ania Kuchcińska.
W trakcie koncertu prowadzona była przez Marzenę Korzonek i Mariusza Weidnera aukcja prac plastycznych znanych artystów raciborszczyzny.

Dla szkoły, dzięki licytacji pana dyrektora Sławomira Janowskiego oraz pana Tomasza Kusy, zyskaliśmy akwarelę wykonaną przez panią Barbarę Kaszę.
Koncert dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń, które – jak wierzymy – wniosą w życie Joasi odrobinę radości koniecznego optymizmu, by skuteczniej walczyć z chorobą.

Na koniec wzruszona Joasia podziękowała za dar serca wszystkim zaangażowanym w organizację tej imprezy.

Długo zachowamy w pamięci ten wspaniały, niezwykle emocjonalny koncert, z którego całkowity dochód przeznaczony jest na pomoc w leczeniu Joasi.

/krajal/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here