Weekend w zapasach

W dniach 13 – 14 października w hali widowiskowo – sportowej przy ulicy Łąkowej odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu wolnym i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach kobiet. Imprezie patronował Raciborski Portal Internetowy.Wśród kobiet, w kategorii 48 kg:
1. Julita Omilusik – Heros Czarny Bór
2. Anna Sznajder – Mazowsze Teresin
3. Sylwia Piwowar – Cement – Gryf Chełm
4. Dorota Nowak – Gwiazda Bydgoszcz
5. Edyta Bajan – Argos Zamość.
7. Anna Andrejczuk – Ceramik Krotoszyn

Kategoria 55 kg:
1. Sylwia Bileńska – „Dąb” Brzeźnica
2. Dominika Rozenbajger – Cement – Gryf Chełm
3. Marta Podedworna – Argos Żary
4. Monika Robakowska – Ceramik Krotoszyn
5. Edyta Lis – Orzeł Namysłów
6. Magdalena Bryk – WLKS Siedlce – Iganie Nowe

Kategoria 63 kg:
1. Paulina Czerska – Gwardia Warszawa
2. Arleta Wałkuska – „Dąb” Brzeźnica
3. Ewelina Głogowska – Platasz Borkowice
4. Karolina Maciejczak – Platasz Borkowice
5. Emilia Podgórska – Gwardia Warszawa
6. Małgorzata Kuśmierczak – Ceramik Krotoszyn

Kategoria 72 kg:
1. Anna Wawrzycka – Znicz Podzamcze
2. Agnieszka Sikorska – GLKS Osielsko
3. Justyna Krystek – Ceramik Krotoszyn
4. Anna Brzezicka – Cement – Gryf Chełm
5. Dorota Jaśkowiak – GLKS Osielsko
6. Marta Śliwińska – WLKS Siedlce – Iganie Nowe

Klasyfikacja drużynowa:
1. Cement – Gryf Chełm
2. Ceramik Krotoszyn
3. LKS „Dąb” Brzeźnica


Wśród mężczyzn w kategorii 55 kg:
1. Marcin Pawlak- Górnik Łęczyca
2. Mariusz Walkowiak- Ceramik Krotoszyn
3. Marcin Kulig- Olimp Tanów Lubelski
4. Szymon Calów- Śląsk Wrocław – Milicz
5. Rafał Szewczyk- Olimp Tanów Lubelski
6. Marek Kuśnierz- Spartakus Pyrzyce

Kategoria 60 kg:
1. Sebastian Karczmanyk – Górnik Łęczyca
2. Radosław Kisiel – Suples Krapkowice
3. Ernest Pardej- Platan Borkowice
4. Paweł Burchardt- GLKS Osielsko
5. Marcin Karcziński- Agro – Kociewice Stargard Szczeciński
6. Łukasz Strugarek- Grunwald Poznań

Kategoria 66 kg:
1. Zbigniew Nowak – LKS „Dąb” Brzeźnica
2. Adam Piela – Stal Rzeszów
3. Bartłomiej Gidel – Rokita Brzeg Dolny
4. Łukasz Lipiński- Platan Borkowice
5. Artur Dudek- Lotnik Wrocław
6. Piotr Górski- ZO Łódź

Kategoria 74 kg:
1. Adam Sobieraj – Grunwald Poznań
2. Wojciech Sadowski – AKS Białogard
3. Tomasz Siciarz – Platan Borkowice
4. Piotr Muszyński- Grunwald Poznań
5. Andrzej Nurczyk- Podlasie Białystok
6. Krzysztof Bileński- LKS „Dąb” Brzeźnica

Kategoria 84 kg:
1. Radosłąw Siejak (Grunwald Poznań)
2. Łukasz Wiechna (Górnik Łęczna)
3. Daniel Mieczkowski (Grunwald Poznań)
3. Paweł Zarczuk (AZS-AWF Warszawa)
5. Wojciech Olszak (Gwardia Warszawa)
5. Sebastian Glanc (Sobieski Poznań)

Kategoria 96 kg:
1. Maciej Hasiec (Podlasie Bisałystok)
2. Krzysztof Swoboda (Grunwald Poznań)
3. Dariusz Mariak (AKS Białogard)
3. Łukasz Skaskiewicz (AKS Białogard)
5. Dawid Solich (LKS Dąb Brzeźnica)
5. Jakub Jemielniak (Sokół Lublin)

Kategoria 120 kg:
1. Grzegorz Mierzejewski (Budowlani Łódź)
2. Adrian Czech (Rokita Brzeg Dolny)
3. Tomasz Hyży (Sląsk Wrocław – Milicz)
3. Leszek Marut (Stal Rzeszów)
5. Dawid Piaskowski (Sobieski Poznań)

Klasyfikacja drużynowa:
1. WKS Grunwald Poznań
2. Górnik Łęczna
3. LKS Dąb Brzeźnica




/SaM/

Zobacz koniecznie FOTORELACJĘ .

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here