Konkurs KSIĘGARNI SOWA

Zapraszamy do konkursu Raciborskiego Portalu Internetowego i Księgarni Sowa. Odpowiedz na pytanie: Gdzie zlokalizowana jest słynna świątynia Sagrada Familia? i wygraj album „100 najpiękniejszych miejsc na świecie” ufundowany przez Księgarnię Sowa.

REGULAMIN

Zwycięzki e-mail wyłaniany jest drogą losowania przez bezstronną komisję. Pod uwagę brane są tylko e-maile sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Po ogłoszeniu wyników, zwycięzca zobowiązany jest odebrać nagrodę w redakcji Raciborskiego Portalu Internetowego przy ulicy Klasztornej 12 w Raciborzu. Uwaga! Nagród nie wysyłamy.

- reklama -

329 KOMENTARZE

  1. Eeeee!. To już wolę oglądać ten celulitis u „jo” niż Maryś z podpisem Andrew:). Monitora nie odpstąpię bo mnie sporo kosztował ale mogę pożyczyć lornetkę:))

  2. Raczej o to na co są wcierane te kremy:). Chyba lornetki też Ci nie dam bo tak kalibrowałem ostrość patrząc na „jo”, że mi soczewki wypadły:))

  3. A-F Czy Ty aby dobrze znasz anatomię kobiety ??? Czy to, w co jo wciera krem to na pewno cellulitis ??? Jakoś nie ufam do końca Twojemu wzrokowi i znajomości anatomii.

  4. No wiesz co …wnik?! Jeszcze odróżniam kobietę od mężczyzny bez wnikania a anatomię:)))). Ale nie martw się celulitis można zmniejszyć poprzez odpowiednie kremy i częste masaże (o ile wiesz …wnik co nalezy masować?:)))))

  5. Czyli czeka mnie bezsenność? W sumie wiesz, wszystko ma plusy i minusy ;D Choc dzisiaj jeszcze nie śpię. Chyba już mnie wyleczyłeś z tego gościa;)

  6. Ktos pisał tu kiedys o wykorzystywaniu przez starych wyjadaczy młodych kandydatów. Mysle sobie, że to co zrobiła Wiecha z Markowiakiem, Miką i Kretkiem z tymi kobietami od walki z rakiem, które o samorzadzie nie maja wiekszego pojęcia, ale udzielaja sie na rzecz promocji zdrowia, najczęsciej doswiadczone chorobami we własnych rodzinach, to poprostu barbarzyństwo. A wszystko po to, by Markowiak był w grze i by wcisnac do rady Stsia Mikę. Tragedia.

  7. Myślę że wielu ludzi tak ja pomimo że sercem jestem z PO zagłosuje na Kusego (jeżeli chodzi o prezydenta) -nie mówię tego bez podstaw -to wynika z sondy sms w Nowinach Raciborskich która oczywiście nie jest miarodajna ale jest zbyt duża różnica między kandydatami.

  8. Cisza!!! Nie słyszeliście? Teraz tylko można wyborczą czytać albo skoczyć do sklepu po wyborową. Uzależnienie? Wybór należy do Ciebie!!! Ostrzega: kandydat na Prezydenta miasta Raciborza. Ja już wybrałem Was. Teraz Wy wybierzcie mnie. Czekam na Wasze głosy, które jutro zostaną złożone w urnach.

  9. KWW,,Porozumienie obywateli razem” wszyscy Ci kandydaci, to ludzie Wiechowej i Markowiaka.Ludzie nie głosujcie na nich, bo oni utopią nasze miasto!!!!!!!!!!!!!

  10. Czy wy ludzie wstydu nie macie? myślicie że jak klepiecie post za postem na necie to nie łamiecie ciszy przed wyborczej? To że Wam się wydaje że jesteście anonimowi w sieci to możecie łamać prawo? Apeluje do administratorów tego serwera, żeby na ten dzień, dzień wyborów wyłączyć możliwość komentowania na tej stronie oraz wykasować wszystkie napisane posty z linków politycznych począwszy od 11.11…. To jest żałosne co się tu dzieje:/

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here