Z wizytą w Bibliotece dla dzieci.

Najstarsza grupa dzieci z Przedszkola nr15 podjęła współpracę z biblioteką.Przy sprzyjającej październikowej pogodzie, starszaki z naszego przedszkola wybrały się do biblioteki przy ulicy Rudzkiej , z którą systematycznie współpracujemy od kilku lat. Przywitała nas pani Jola, która oprowadziła dzieci po obiekcie, zapoznała z przeznaczeniem i funkcjonowaniem biblioteki i oczywiście zachęciła wszystkie dzieci do korzystania z dziecięcego księgozbioru. Dużą atrakcją było także czytanie fragmentów utworów dla dzieci i oczywiście wypożyczenie na prawdziwą kartę czytelnika ciekawych pozycji literackich, które dzieci zabrały do przedszkola. W następnym miesiącu oczekujemy kolejnej wizyty pani bibliotekarz w naszym przedszkolu na tzw. „głośnym czytaniu” ciekawych nowinek literackich dla dzieci. E.Muzia i B. Ciuruś

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here