Zabawa na całego :)

Każdy, dorosły czy dziecko pragnie zabawy.Pedagodzy wiedzą jak ogromne znaczenie dla rozwoju dziecka ma właśnie wychowanie przez zabawę. A jak zabawa to nie tylko w sali ale również na dworze. Zabawa tym przyjemniejsza jeśli podwórko nowe a przedewszystkim bezpieczne.Od końca września plac zabaw przy naszym przedszkolu jest nowy.Sprawia on naszym dzieciom wiele radości, można pochodzić po ruchomy mostku, pohuśtać się na huśtawkach czy konikach. Ogromną frajdę sprawia drewniany pociąg- oby kiedyś nasze pociechy tylko nim nie odjechały :D. Udanej zabawy !!

- reklama -

20 KOMENTARZE

 1. Wow! Jesli to prawda gratuluje!… po ostatnim artykule raczej bylem ostrozny ale widze ze wszystko idzie w dobra strone … mam nadzieje ze nowo wybrani radni nie zniwecza pomyslu Pana Szczygielskiego

 2. Te badania sa b. drogie ale i bardzo bardzo potrzebne w naszej rdzinie tez wydażył sie taki przypadek,gdyby były badania to nie było by……..ponoć ordynator połoznictwa dr Marian Ciszek także zabiegal o wykonywanie tych badań

 3. No jasne !!!! teraz wyjdzie na jaw że wszyscy lekarze i radni przez 4 lata walczyli o to!!! teraz każdy się podłączy do inicjatywy Wieśka!!! Nie róbcie jaj!!! A Panu WS dziękuję, jako potencjalna matka. Ważne jest nie tylko to że zostaną zrefundowane te badania, ale to że zwrócił uwagę na ten problem. Wiele osób nie wiedziało nic o toksoplazmozie. Jestem już matką i żaden z raciborskich lekarzy nigdy mi nie wspomniał nawet słowem o takim świństwie. Ech, teraz to wszyscy są mądrzy.

 4. kilka tygodni temu rozmawiałem z W.Szczygielskim na temat utrzymania tego projektu w przyszłej kadencji rady powiatu. Ze względu na to, że Wiesiek kandyduje do Rady Miasta a nie Powiatu więc w przypadku otrzymania mandatu zobowiązałem się do pilotowania projektu, nadzoru i prawidłowego rozliczania! Proszę zatem być spokojnym:)

 5. Panie Tański. Jeszcze są tacy, którzy pamiętają jak rozliczał się pan z jedną firmą pracując w urzędzie miasta. I w związku z tym rozliczaniem w UM już pan pracować nie może. Jako podatnik nie życzę sobie aby teraz pilnował pan pieniędzy w powiecie. Swoja drogą co za tupet. To było ledwie parę lat temu.

 6. Czy piszesz JA-nku o słynnej „zemście teściowej”? jeśli tak to chiałem Ci przypomnieć, że ten temat już był wielokrotnie przerabiany na tym portalu z wyjaśnieniami W.Tańskiego. Twoja nadgorliwość w powtarzaniu tego świadczy li tylko o tym, że jesteś także zaangażowany w politykę ale konkurencyjnych formacji, którym wygodnie jest teraz przed wyborami „zajmować się” niewygodnymi, konkurencyjnymi kandydatami.

 7. JA-nku rozdziel kwestię „może” od tego czy „chce” i nie życzę Ci abyś padł ofiarą esbeckiej manipulacji. Fajnie się o takich przypadkach ogląda w TV ale przeżyj taką „Tożsamość Bournea” osobiście a zredukujesz swoją pewność siebie o tupecie nie wspomnę!Aktualnie przerabiam budżetem blisko 20 mln zł i jakoś wszystko jest w porządku

 8. Co za kraj? Każdy złodziej może powiedzieć, że padł ofiarą esbeckiej manipulacji. Jeżeli nawet jest się ofiarą to trzeba przyjąć ten fakt z pokora i nie wychylać się. Bycie ofiara nie jest okolicznoscią łagodzącą.

 9. Ja-nek po pierwsze nie obrażaj i nie pomawiaj-art 212 KK! Nie używam słowa esbeckiej na daremno i bez pokrycia!poza tym mogę Ci udowodnić, bo mam to nagrane jak teść(SB-ek) mówi że zrobił to dlatego że wniosłem pozew o rozwód!

 10. Waldku staraj się unikać opisywania spraw wewnątrz rodzinnych w tajemnicy w myśl „prania brudów w zamkniętym gronie”. Ja wiem, że JA-nek sprowokował Cię tym. JA-nku a Ty nie ingeruj w skomplikowane rodzinne sprawy i problemy bo to źle o Tobie świadczy.

 11. Bardzo się cieszę, że inicjatywa pana Szczygielskiego spotkała się ze zrozumieniem i uzyskała poparcie w budżecie na przyszły rok. Uchroni to wiele kobiet od bólu i cierpienia. Brawo!!!

 12. Masz rację. Jak to mówią sukces ma wielu ojców, więc szczególnie lekarze będą próbowali się podczepić. Za brak informacji o tej chorobie oni odpowiadają przede wszystkim. Ciekawe czy teraz coś się zmieni w gabinetach ginekologicznych? Mnie również nikt nie informował w czasie ciąży o tym,że jest taka choroba.

 13. Święty czas. Na zachodzie to badanie jest jednym z pierwszych, jakie się kobiecie robi. I jeszcze parę innych. Proponuje się też koło 4-5 miesiąca ciazy test na zbadanie, czy dziecko nie cierpi na zespół Downa. W niektórych krajach, w takim przypadku- można nawet dokonać aborcji.

 14. pieknie!!zaczynamy myslec o przyszlosci i tym co ma nam ja stworzyc!!!dzieci ,ich zdrowie i bezpieczenstwo od samego poczecia.inwestujmy w pokolenie ktore dazy za nami i pokazujmy jak mozna zagwarantowac sobie zdrowe spoleczenstwo.panie Wieslawie dzieki za ten projekt i walke o niego.Swoja droga wiemy jaka wage przyklada pan do bezpieczenstwa w naszym miescie …popieram i zycze dalej takiego samozaparcia!!!

 15. Bardzo dobra inicjatywa.To nie tylkokwestia pieniędzy lecz również kampania informacyjna, która uświadomi przyszłym matkom zagrożenia zwiazane z tą chorobą. Gratuluję.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here