
Wspólne zajęcia z rodzicami to dla przedszkolaków wielka frajda.
19 października 2006 r. odbyły się zajęcia otwarte w grupie integracyjnej 5 – latków. Rodzice mieli okazję poznać zdobyte przez dzieci wiadomości o warzywach i owocach podczas przygotowanych zadań. Dzieci segregowały zgromadzone plony, poznawały je po zapachu i smaku, rozwiązywały zagadki. Zmagania przedszkolaków przeplatane były zabawami z muzyką wg Klanzy. W nagrodę dzieci
wspólnie z rodzicami przygotowały wspaniałą sałatkę owocową, którą następnie zjadły za smakiem a także poczęstowały swoich kolegów
z pozostałych grup.
Teresa Fijałkowska




![Sukcesy Skazy na ogólnopolskim turnieju tańca w Kędzierzynie-Koźlu [ZDJĘCIA] Sukcesy Skazy na ogólnopolskim turnieju tańca w Kędzierzynie-Koźlu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/zespol-taneczny-skaza.jpg)
![Andrzej Biskup powrócił do raciborskiej biblioteki z powieścią „Miriam” [ZDJĘCIA] Andrzej Biskup powrócił do raciborskiej biblioteki z powieścią „Miriam”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/andrzej-biskup-25.jpg)






![Uroczystość czepkowania studentów pielęgniarstwa w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczystość czepkowania studentów pielęgniarstwa w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/pielegniarstwo-czepkowanie.jpg)
![Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu [ZDJĘCIA] Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/czerwcowy-turniej-przedszkolakow.jpg)
![Setki przedszkolaków na Festiwalu Piosenki i Sportu w Raciborzu [ZDJĘCIA] Setki przedszkolaków na Festiwalu Piosenki i Sportu w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/festiwal-piosenki-i-sportu.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)


![Przedszkole nr 24 w Raciborzu świętuje swoje 40-lecie [ZDJĘCIA] Przedszkole nr 24 w Raciborzu świętuje swoje 40-lecie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2024/12/przedszkole-nr-24.jpg)
![Raciborska biblioteka świętowała Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/ogolnopolski-tydzien-czytania-dzieciom.jpg)
Bardzo dobra strona internetowa, pełna informacji