konkurs „PRZYJAZNY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM 2006”

Ruszyła I edycja konkursu „PRZYJAZNY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM 2006”. Instytucje i placówki handlowo-usługowe mogą starać się o taki tytuł. Pobierz karty zgłoszenia, regulamin i zgłoś do konkursu najbardziej przyjazne pod tym względem miejsce w Raciborzu.

Ruszyła I edycja konkursu „PRZYJAZNY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM 2006” organizowanego przez Urząd Miasta Raciborza oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji ” Podaj Rękę”. Akcję Honorowym Patronatem objął Prezydenta Miasta Raciborza


Konkurs skierowany jest do instytucji użyteczności publicznej oraz placówek usługowo – handlowych.


Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej przyjaznego miejsca osobom niepełnosprawnym oraz przełamywanie barier architektonicznych i mentalnych.


Organizatorzy chcą również również zmotywować niedostępne, a co za tym idzie nieprzyjazne, placówki do tego, by wzięły sobie do serca fakt, że istnieje spora grupa ludzi w naszym mieście i regionie (kilkanaście %), które nie tylko skorzystałyby z usług danej placówki, lecz mają po prostu do tego prawo. Z korzyścią dla obu stron.


Zwycięzca konkursu otrzyma pamiątkową tablicę, dyplom „PRZYJAZNY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM 2006” oraz zostanie wdrożona aktywna kampania promocyjna danej placówki wśród osób niepełnosprawnych i nie tylko w naszym regionie.


Pobierz


1. formularz zgłoszenia dla kandydata


2. formularz zgłoszenia dla osoby zgłaszającej


3. regulamin konkursuPatronat medialny:


- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here