Międzynarodowa Wystawa Grafiki/Rytownictwa „Open Submission 2006”

Partner zagraniczny powiatu raciborskiego – Hrabstwo Wrexham – zaprasza grafików i rytowników do udziału w Międzynarodowej Wystawie Grafik//i/Rytownictwa „Open Submission 2006”. Udział w niej mogą wziąć graficy i rytownicy z całego świata.

Najciekawsze prace oceni jury, a ich autorzy będą nagrodzeni. Wybrane prace zostaną opublikowane w katalogu wystawy „Open Submission 2006”, a ponadto będą prezentowane podczas objazdowych wystaw w galeriach na terenie Wielkiej Brytanii. Podczas tych wystaw prace będą też sprzedawane, a dochód należeć będzie do autora pracy.

Dodatkowo artyści graficy/rytownicy, biegle władający językiem angielskim i posiadający odpowiednie doświadczenie zawodowe, mogą aplikować o dwutygodniowy staż w Regionalnym Centrum Druku w Yale College w Wrexham. Jest to okazja do prowadzenia zajęć warsztatowych ze studentami uczelni.


/SaM/

Do konkursu zgłosić można do 6 prac, ich wizerunki należy dostarczyć na płycie CD, zapisane w formatach JPEG lub TIFF. Prace należy nadsyłać do 4 grudnia tego roku na adres Memorial Gallery przy Yale College w Wrexham. Formularze aplikacyjne są dostępne w Referacie Promocji, Rozwoju i Współpracy Zagranicznej Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy ul. Klasztornej 6. Szczegóły dotyczące konkursu znaleźć można też na internetowej stronie: www.powiatraciborski.pl.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here