„KwaziMode”

Klub młodzieżowy „Strefa” serdecznie zaprasza na przedstawienie kabaretowe „KwaziMode”,
które odbedzie się 17 listopada,
o godzinie 18.00 w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina.Przedstawienie to zostało przygotowane w ramach realizacji projektów dofinansowanych przez Urząd Miasta Raciborza, Starostwa Powiatowego oraz Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach.
Widowisko zostało wyreżyserowane przez młodzież, która jest także autorem scenariusza spektaklu. W przedstawieniu występują absolwenci oraz uczniowie raciborskich szkół ponadgimnazjalnych.

MOTTEM widowiska są słowa Ignacego Krasickiego:
„I śmiech niekiedy może być nauką, kiedy się z przywar, nie z osób natrząsa”.

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. a ja uważam, że robią wiele dobrego; jeżeli masz jakieś dowody to o nich napisz,bo twój post pachnie bardzo brzydko… na ich miejscu dochodziłbym prawa za zniesławienie – twoje IP jest przecież znane

  2. Jestem Prezesem Stwoarzyszenia pod egidą którego działa Klub Strefa. Pisanie opinii pod nazwą „nauczycielka” i obrażanie pracujących tam wychowawców i wolontariuszy jest bardzo niegrzeczne. Podejrzewam więc, że albo nie jest Pani nauczycielką albo jest Pani bardzo kiepską nauczycielką. Swoją wypowiedzią obraża Pani grono kulkunastu nauczycieli i wolontariuszy. Żal mi Pani !

  3. gratuluję serdecznie zajęcia pierwszego miejsca w finale. Swoją drogą, szukałem tej informacji na portalu a tu cisza, a ogłoszenie wyników było 14 grudnia. Trochę to dziwi, jest to przecież wielki sukces: komuś jeszcze chce się coś robić w tym mieście i robi to z głową, zyskując uznanie na poziomie ogólnopolskim. Już sam udział w finale o tym świadczył. Jak widać nie jesteście sami. Jeszcze raz gratuluję.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here