Warsztat „Autoprezentacja i kreowanie wizerunku. Typy urody”

  Śląskie Centrum Równych Szans organizuje 24 listopada bezpłatne warsztaty „Autoprezentacja i kreowanie wizerunku. Typy urody”. Warsztat realizowany jest w ramach projektu "Punkty Pomocy dla Kobiet i ich Rodzin". Zajęcia odbędą się w Zespole Szkół Społecznych w Raciborzu przy ulicy Lwowskiej 9, 24 listopada od godziny 9.00 do 15.00 i prowadzone będą przez Dorotę Stasikowską-Woźniak.
  Sfinansowany jest ze środków Ministerstwa Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
  Warsztaty są przeznaczone szczególnie dla kobiet.

  /SaM/

  Kontakt z p. Aleksandrą Zygar – tel. (32) 4178556, tel. kom. 506 200 291.

  - reklama -

  76 KOMENTARZE

  1. jak ktoś nie ma o czym mówić i brak mu argumentów to czepia się albo TW albo tych układów,tych ludzi, tych sił nieczystych, tych demonów. Może egzorcyste trzeba wezwac na pomoc PISowi? Siostry zakonne tez były na spotkaniu z LD. Czyżby o. Rydzyk dał polecenie służbowe ???

  2. Mam pytanie do pana aptekarza. Panie radny aptekarzu gdzie był uniwersytet III wieku? czyżby pan zapomniał im powiedzieć że idzie pan na spotkanie? czy może nie chciał pan by staruszkowie widzieli pana w takim dostojnym gronie, bo usiadł pan naprawdę w doborowym towarzystwie, ale cóż jeszcze niedawno latał pan do biura PiS , ch… wie po co. Mam na to jedno wytłumaczenie po prostu dał pan d… tylko po to by ryć w korycie , a nie po to by coś w tym mieście zrobić.

  3. Pan aptekarz nęcony stołkiem wice-prezydenta u Lenka ostatnio adoruje kandydata wszędzie gdzie tylko się da nawet na Uniwersytecie III Wieku zapraszając Mireczka na prelekcje na temat wyborów a Mireczek ex cathedra mieszał zacnym studentom uniwersytetu w głowach.

  4. A czy Rysio nadal kandyduje, że miał go zapraszać?. Skoro było coś o wyborach to nie powinien zabierać głosu jeden z kandydatów gdyż to nie był żaden wykład tylko autoreklama własnej osoby. Powinna prelekcję przeprowadzić osoba nie związana z żadnym z kandydatów a jeśli już pojawił się tam Lenk to dla obiektywizmu powinien był byc zaproszony i Kusy. Czy to takie skompliowane dla Ciebie?

  5. A czy Kusy zaprosił Lenka na spotkanie z Dornem? Może pan wiceminister powinien równo promować obydwu kandydatów? Czy to takie skomplikowane dla ciebie? Ciekawe czy i ile zapłacił PiS za wynajęcie sali w budynku należącym do samorządu?

  6. Zośka, nieźle szczekasz, ale twój pan musi cie jeszcze podszkolić, o ile oczywiscie będzie w stanie coś nowego wymyślić poza gadaniem o lekach i pokryciu kosztów za tę wizytę. Nie jestem jednak pewien, czy umysł tego traktorzysty z PGR w Głubczycach jest w stanie wzbić sie na wyższe loty, ale ty się zośka ucz, bo jak nie bedziesz wierna, to cie wykopie.

  7. Tracer od razu słychać kogo reprezentujesz. To u was normalne. Jak nie masz argumentów do dyskusji to plujesz ogniem. To typowo prostackie kacze numery. Ale ja wiem, to przez te siły i te układy…….biedactwa, no ale cóż, każdego szkoda……

  8. Nie musiał zapraszać Lenka bo „impreza” była otwarta. Tylko mała różnica, o której świadomie nie wspominasz: T.Kusy spotkał się w Strzesze w wiadomym celu (w ramach kampanii wyborczej i demonstrowaniu poparcia) a Lenk wystąpił na Uniwersytecie oficjalnie jako prelegent tematyki wyborów a nieoficjalnie gdzie dało się to zauważyć zrobił sobię kampanię wyborczą – i to jest ta różnica, o której nie chcesz wspominać i udajesz kozaka.

  9. Ale sie nieźle bawię jak Was czytam. Kampania wyborcza polega własnie na tym, że każdy wchodzi tam gdzie może i promuje się ile sie tylko da. Uniwerek III wieku jest chyba prywatnym domem Klimy, więc może sobie zapraszać tego, kogo ma ochote (promowac). Tomek miał spotkania w kościele. Czy to coś złego? Skoro go ksiądz wpuscił to moim zdaniem nie. Dajcie w spokoju promować sie kandydatom tam gdzie ich ludzie chcą oglądać – tak w Strzesze jak i na Uniwerku III wieku. I innych miejscach…

  10. ano i zostawił swój krwawy odcisk w strzesze ;)… no i w końcu także pojawił sie ponoć nasz wojewoda co to miał nas wspierać… a narazie przynajmniej klakieruje młodym pisowczykom 😉

  11. Masz racje Brutus, kampania ma swoje prawa, niech kazdy kandydat robi to tak jak uważa, byle w zgodzie z prawem. Ale też przyzwoitoscią. Jesli promowany jest nie kandydat a rząd, który z istoty jest rządem RP a nie PiS i straszy raciborzan albo obiecuje byle partyjnego kolegę poprzeć, to jest to niesmaczne i..obawiam sie nieskuteczne.Nie wiem czy raciborzanie dobrze sie czuja z takim pouczaniem z „góry”.Z całą sympatią dla pana Tomka, uwazam to za strzał we własne kolano.

  12. Cóż Dorn, na samym początku powiedział, że przyjechał aby wesprzeć Kusego. Normą jest że się wspiera swoich. Nie było w tym nic dziwnego i nagannego. Każdy kandydat skorzysta z tego, że ktoś znany będzie chciał go poprzeć. Lenk też może sobie kogoś sprowadzić. Z Wileńskiej :))

  13. Jak dobrze, że druga tura już w niedzielę. Jak dobrze, że to się skończy. Ta szarpanina, wyzywanie się. Głosujcie, proszę, zgodnie z własnym sumieniem, unikając wyzwisk w międzyczasie. Nikomu to nie pomaga, wręcz szkodzi.

  14. do Gabrysi Lenartowicz…to nie zrozumiałe u Pani ,przypina komus Pani rogi,brak moralnosci a u siebie na podworku ma Pani niezły bałagan … wie Pani o czym piszę,Pani Gabrysiu…

  15. Nie ma to jak merytoryczny komentarz… A co do tematu” fakt faktem – ciekawe czy Dorn był na spotkaniu jako Dorn (za własna albo pisowska kasę) czy jako minister (i czy wział z tej okazji bezpłatny urlop?). W jednym przyznaje rację – obawiam się, że w Raciborzu zwalczanie „układu” „układem Warszawskim” może zostac odebrane jak pocałunek smierci. To tak jakby dziś Lenka poparł Markowiak albo jakby Frączek poparł kogokolwiek. Takie „popieranie” lepiej robić po cichu, bo działa ono w dwie strony..

  16. Szanowni Państwo Forumowicze! To pytanie o finansowanie tej wizyty zdała osoba podstawiona przez wojnara i uczyniła to w sposób mało kulturalny. Odpowiedź Dorna brzmiała: wizyta została sfinansowana ze srodków partii Prawa i Sprawiedliwości. Zamiast bić pianę w stylu tw, lepiej iść na spotkanie; będziecie mieli informacje z pierwszej ręki!

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here