Policja szuka sprawcy wypadku

Raciborska policja prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, który miał miejsce 16 listopada o godz. 9:30 w Raciborzu na skrzyżowaniu Pl. Konstytucji 3 Maja i ul. Warszawskiej.

Kierujący volkswagenem passat kombi w kolorze szarym o nieustalonych numerach rejestracyjnych potrącił na rondzie 15 – letniego rowerzystę, po czym uciekł w kierunku Ocic.

Policja prosi o kontakt osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat tego wypadku oraz jego sprawcy. Policja prosi także o kontakt kobietę, która pomagała poszkodowanemu rowerzyście.

/SaM/


KPP Racibórz: tel. 032 4594 293, tel. alarmowy 997 lub kontakt osobisty w Sekcji Ruchu Drogowego w Raciborzu przy Placu Wolności 8 (pokój nr 4).

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. niestety w przyszlym roku bedzie o jednego darczyńcę mniej……..chyba ,ze zebrane fundusze zacznie sie przeznaczac na zwiekszenie liczby lekarzy w poradniach(zlikwidowac zapisy np. do chirurga i urologa)oraz wprowadzenie dyzuru okulisty w dni wolne

  2. w tym roku może być trochę lepiej z wpłatami, ponieważ cała procedura będzie o wiele mniej skomplikowana. Wystarczy wpisać na PICie nazwę fundacji której chce się przekazać 1% podatku.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here