Bomba na raciborskim dworcu

Wczoraj o godz. 14.20 raciborska policja otrzymała informację o podłożeniu bomby
na dworcu kolejowym. Ładunek wybuchowy miał zostać zdetonowany punkt 15.00.Sms – ową informację o podłożeniu bomby otrzymali katowiccy funkcjonariusze. Dokładnie o godz. 15.00 ładunki miały wybuchnąć na dworcach w Warszawie, Katowicach i Raciborzu. Natychmiast dokonano sprawdzeń pirotechnicznych, z raciborskiego dworca ewakuowano kilkadziesiąt osób, wstrzymano pociągi. Sprawdzono także dworzec PKS. Alarm okazał się fałszywy.

Jak twierdzi policja, trwają ustalenia źródła „bombowego” sms – a. Sprawcy alarmu grozi kara do 8 lat więzienia. Zostanie też obciążony kosztami akcji, najprawdopodobniej będzie musiał zapłacić odszkodowania na rzecz przewoźników kolejowych i autobusowych.

/SaM/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. jestem zachwycony. 25 lat istnienia. wspaniale wystapienie. jako parafianin jestem dumny z panów. Oby tak dalej! Jedyne do czego mam zastrzeżenia. to postawa ks. proboszcza. Brak jakiejkolwiek stanowczosci. robta co chceta. Nawet przy dyplomach reki nie podal. Troche wiecej wyrazistości. Wydobycia z siebie glosu charakteru postawy wyprostowanej!!!! Co do chórzystów to naprawde mają glosy…mam nadzieje ze chor przetrwa nastepne 25 lat. Tylko potrzeba chetnych! Ksieże proboszczu, troche wiecej za

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here