Polska- moja ojczyzna.

Trzecia wewnątrzprzedszkolna edycja konkursu plastycznego w Przedszkolu nr 15.Dnia 23.11.2006 w Przedszkolu nr 15 im. Jana Brzechwy w Raciborzu został rozstrzygnięty wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny pod hasłem POLSKA MOJA OJCZYZNA. Była to trzecia edycja konkursu.
W konkursie wzięły udział dzieci z wszystkich grup wiekowych, ilość uczestników została określona w regulaminie. Prace zostały wykonane różnymi technikami na dowolnych formatach.
Celem konkursu było dążenie do rozwijania zainteresowań twórczych dzieci, oraz w celu nabycia przez dzieci przynależności narodowej, tego że jesteśmy Polakami, a nasz kraj to Polska.
Komisja w skład której weszli rodzice dzieci z każdej grupy wiekowej oceniła prace zgodnie z regulaminem konkursu. Zostały nagrodzone trzy prace, a ponadto jednej z prac przyznano wyróżnienie.
Wykonawcy nagrodzonych prac otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz breloczki- maskotki. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy.
Wszystkie prace tradycyjnie zostały umieszczone na wystawce przedszkolnej i są podziwiane zarówno przez dzieci jak i rodziców.

Ewa Łukasik, Ewa Muzia

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here