Wypadek przy Starowiejskiej

  Na skrzyżowaniu ulic Starowiejskiej i Głubczyckiej w Raciborzu doszło do wypadku…

  Około godziny 19″ Do zdarzenia doszło ok. godz. 19.00 u zbiegu ulic Starowieskiej i Głubczyckiej. Kierujący ciężarowym mercedesem, wyjeżdżając z ulicy Starowiejskiej, prawdopodobnie nie zauważył samochodu dostawczego jadącego prawidłowo ulicą Głubczycką. Pojazd załadowany był drewnianymi belami, które w chwili zderzenia przesunęły się w kierunku kabiny. Źle zabezpieczony ładunek przygniótł kierowcę i pasażera. Aby wydostać poszkodowanych z samochodu, konieczna była interwencja straży pożarnej ze specjalistycznym sprzętem. Pasażer samochodu dostawczego z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala.


  /p/

  - reklama -

  7 KOMENTARZE

  1. Jak zwykle kierowcy cieżarówek uważają że są wieksi i to na nich powinno się uważaj i że to oni tworzą przepisy ruchu a tak nie jest!!! Jeżdzą jak wariaci środkiem drogi i nie zważają na innych użytkowników dróg

  2. Kto jest autorem tego artykulu? Albo niech nie pisze jak jest zmeczony, albo niech wogole nie pisze jesli jego artukuly tak wlasnie wygladaja. Przepraszam ale na stopi ktos wyjechal a jaki rozmiar ta stopa miala? Chyba ze chodzilo o to ze na STOPIE albo nawet na „stopie”, :). „Nikt nie zginął na szczęście”, a przepraszam ja nie wiedzialem ze mozna zginac na szczescie. Jak to czytam to nie wierze…..

  3. Kabina samochody który udeżył w ciężarówkę która mu wyjechała była naprawdę zmiażdżona -wiem że to nie na miejscu ale niewiele brakowało. To nie jest przypadek użycie tych słów. Bo życie ze świadomością że się przyczyniło do czyjejś …. nie jest pocieszające, więc nie łap za słówka nikogo tylko napisz coś mądrego.

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here