„Idźcie na cały świat” – ach te jasełka!!!

No i już po jarmarku. W tym roku w naszej szkole było jak w teatrze: prawdziwa scena, profesjonalne oświetlenie, piękne dekoracje, a na widowni wszystkie miejsca zajęte. Jarmark otworzył chór nauczycielski, który zaśpiewał wiązankę kolęd, a następnie sześćdziesięcioosobowa grupa aktorów przedstawiła jasełka pt. „Idźcie na cały świat”.Jasełka wyreżyserowały: Barbara Śmieja i Barbara Kuchajewicz. Piękne dekoracje wykonał p. Adam Szramowski, a o oprawę muzyczną zadbał p. Piotr Pisarczyk. Przedstawienie uzupełniała prezentacja multimedialna, którą przygotował p. Krzysztof Ciszek. Na próbach bywało ciężko, ale w czasie występów okazało się, że jest to dla nas WAŻNE i razem to WYGRAMY (jak głosiły słowa śpiewanej przez naszych raperów piosenek). Aktorzy mieli wspaniałe stroje, a chór pięknie śpiewał.. Otrzymaliśmy wielkie brawa, podobnie jak dzisiaj, kiedy graliśmy dla naszej Kochanej, Uczniowskiej publiczności. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klas: IVa, IVb, VIa, Ib, IIb, IIIa,VB i Ia oraz chór szkolny. Świątecznie udekorowane korytarze podczas jarmarku pełne były zaproszonych gości, którzy losowali, kupowali, podziwiali i odpoczywali w kawiarence. Klasy starsze przygotowały również ciekawe stoły europejskie. Na zakończenie nie sposób nie wspomnieć o kolędowaniu naszych MILUSIŃSKICH z klas I-III. Było ciepło, świątecznie i ciekawie. Do zobaczenia za rok.

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Do sklecenia „systemu wystawienniczego” ze ścianki, dwóch rollbanerów, lady wystawowej i paru stojaków, potrzebny jest aż cały zespół wielkich i kreatywnych fachowców, który nad rzeczonym „systemem” pracuje aż kilanaście miesięcy??? Kto za to płaci? Gdzie są efekty poprzednich „promocji”???

  2. Szanowny Pytaczu! 1. Kilkanaście miesięcy – stoi jak wół i nic więcej nie można dodać. O czytaniu ze zroztumieniem sam już wspomniałeś. 2. Pracował referat, zlecił powiat, powiat będzie promować, powiat kupił – i Ty jeszcze pytasz, kto tza to zapłacił? Tour.com to tylko nazwa projektu. 3. Poprzednie promocje? mieszkasz w Raciborzu czy na księżycu? 4. Pracujesz w referacie promocji?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here