” Gdzieś w dalekim Betlejem”

0

„Znowu minął rok, kolędników słychać śpiew,
Trzej królowie drogą mkną, do Betlejem śpieszą się.
Znowu minął rok, blask choinki w domu lśni, bo świąteczne idą dni”.

Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia trwa w naszym przedszkolu już od tygodnia. W tym czasie przedszkolaki miały okazję poznać tradycję choinki oraz wszelkie inne zwyczaje świąteczne. Z tej okazji sześciolatki zorganizowały konkurs plastyczny
pt: ” Ozdoby świąteczne”, w którym udział wzięły wszystkie grupy naszego przedszkola. Dzieci wykonały różnorodne ozdoby, między innymi: świąteczne anioły, figurki z masy solnej oraz choinki. Wszystkie prace zostały wystawione w głównym holu.
Nadchodzące Święta to również czas kolędowania i oczekiwania na narodziny Pana Jezusa.
Z historią kolęd i narodzin Pana Jezusa dzieci miały okazję się zapoznać zwiedzając wystawę w raciborskim muzeum pt: ” Szopka Bożonarodzeniowa”.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim Rodzicom i Dzieciom najserdeczniejsze życzenia ciepła i pokoju.
Personel przedszkola

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here