Wywiad z przewodniczącą SU

Na nowy rok przybywa dnia na barani skok i dopiero teraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 15 znalazła czas na rozmowę.Kto brał udział w wyborach na przewodniczącą SU?

Karolina Sopyła: W wyborach brały udział 4 osoby z samorządu uczniowskiego.Ile osób brało udział w głosowaniu?

K.S.Tylko osoby należące do samorządu uczniowskiego.Jak przebiegały wybory i iloma głosami wygrałaś?

K.S.Głosowanie przebiegało bardzo sprawnie. Wygrałam przewagą 14 głosów, ale ostatni głos należał do pani Kubackiej (opiekunki samorządu).

Jak przekonałaś uczniów, żeby na ciebie głosowali?

K.S.Ułożyłam krótkie przemówienie i żartobliwy wierszyk.

- reklama -

Czy masz jakieś plany na przyszłość, wobec szkoły?

K.S. Mam wiele planów, ale też i obawy, czy uda mi się je wdrożyć. Na temat planów i ich realizacji porozmawiamy, gdy uda mi się choć część ich zrealizować.
/kóło redakcyjno-dziennikarskie/

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. Najczęśćiej przed komputerem siedzą osoby, nie mające zielonego pojęcia o organizowaniu, przeprowadzaniu i rozliczaniu imprez artystycznych (także tych o charakterze masowym). Józefowi chetnie udzialiłabym kredytu na uczestnictwo w warsztatach, jeśli tylko bedzie się miał czym wykazać. Imprezy organizowane przez MDK mają od lat poparcie władz Raciborza, gdyż są organizowane z myśla o rozwijaniu artystycznych umiejętności dzieci i młodzieży Raciborza i nie tylko…cdn

  2. Ja byłam rok temu na warsztatach. Nawet miło je wspominam. Wytnie się stres, to,że zapomniałam tekstu i spanikowałam, ale nikt ponoć tego nie zauwazył. Kilkunastogodzinna praca, dała efekty… 🙂

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here