Zimowe Warsztaty Wokalne w MDK- u

Młodzieżowy Dom Kultury od 15 do 18 lutego już po raz ósmy organizuje Zimowe Warsztaty Wokalne prowadzone przez Elżbietę Zapendowską – jurora programu telewizyjnego „Idol” oraz Andrzeja Głowackiego – reżysera i aktora. Celem głównym Zimowych Warsztatów Wokalnych jest praca nad warsztatem wokalnym, ćwiczenia z intonacji oraz emisji głosu. Uczestnicy pod okiem ekspertów uczą się właściwie interpretować piosenki znane z areny nie tylko krajowej, ale również światowej. Warsztaty są doskonałą formą nauki kunsztu, którym jest śpiew oraz wspaniałą wymianą doświadczeń związanych z występowaniem przed publicznością. Warsztaty, tak jak w latach ubiegłych, prowadzone będą przez Elżbietę Zapendowską – jurora programu telewizyjnego "Idol" oraz Andrzeja Głowackiego – reżysera i aktora.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 400 zł. Bezpłatne przesłuchania eliminacyjne odbędą się 16 stycznia od 15.30 do 18.00 w siedzibie MDK – u przy Stalmacha 12 w Raciborzu. Ilość miejsc ograniczona.

Wszyscy zainteresowani powinni wypełnić kartę zgłoszeniową (dostępną na stronie internetowej MDK – u www.mdk-raciborz.pl) i dostarczyć ją do 15 stycznia pocztą, pocztą elektroniczną, faksem lub osobiście do sekretariatu placówki.

/SaM/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here