Artystyczne kartki świąteczne ze szkolnej świetlicy

Edyta Pieczka i Aleksander Paszczyński, przyszli artyści plastycy, na razie realizują się w świetlicy szkolnej.Oboje uczniowie klasy drugiej Szkoły Podstawoej nr 15 w Raciborzu zajęli kolejno: drugie i trzecie miejsce w VII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Moja kartka świąteczna” organizowanym przez Księgarnię „Oficyna” i SP15.

Uczniowie wykonali swoje twórcze dzieła podczas zajęć świetlicowych, prowadzonych przez panie:
Dorotę Dutkiewicz, Monikę Wysopal-Marcyanik, T. Grąziowską.

- reklama -

41 KOMENTARZE

 1. a ktoś oprócz parlamentarzystów, samorządowców i lokalnego biznesu, czyli taki szary mieszczanin, obywatel Raciborza jak ja to może przyjść, czy nie za bardzo tam pasuje??

 2. Dzisiaj mówi się o koncercie w RDKu a za chwilę dowiemy się, że będzie on miał miejsce w innym miejscu (podobnie jak zabawa sylwestrowa na Placu Długosza, na którą zapraszał z wysokości plakatów na słupach ogłoszeniowych prezydent Lenk).

 3. Nie zaprosili was? Ja dostałem już zaproszenie przed Nowym Rokiem. Widocznie się nie nadajecie na takie imprezy. Jesteście ludźmi drugiej kategorii (albo trzeciej). Dla was będzie news z tej imprezy następnego dnia.

 4. dlaczego p Sokołowska z Urzędu nie ujawnia majątku jako pracownik gminny tym bardziej że pracuje w nieruchomościach co to za porządki Panie Prezydencie przepisy prawne obowiązują wszystkich tym bardziej tą panią

 5. Sylwester był tylko dla wybranych KLASA LUX ,reszta chołoty i pospólsta to tylko palac oraz rynek.Młodzież to obecnie się nieliczą dla obecnych władz miasta – jesteśmy rozczarowani postawą -będą nowe wybory to i pieniądze znajda się dla młodzieży bo na dzień dzisiejszy są wszystcy …”ooo miniej niż zero……

 6. No pięknie jest! Hajlaf i hajsosajty! Tylko czy organizatorzy nie zastanowili się nad tym, że jacyś chłopcy z chóru właściwie w ogóle nie pasują do tego wspaniałego towarzystwa?

 7. Pierdnięcie w smyczek – OCH! Sopran w 4 rzędzie – ACH!! Tak będą smorządowe władze udawały egzaltacje duchowe. Bądą szeptali do sąsiada- Jaki Racibórz jest cudowny.. a jaki kulturalny!!!! Połowa ludzi tam będzie z przymusu, część by się dowartościować obecnością tych pierwszych, a ostatnia część będzie miała temat do plotek przy porannej kawie następnego dnia. Taki Nowy Rok jest najważniejszy. ETYKIETA i klepanie się po prąciach!! Obłudo pozwól żyć, a reszta niech się zamknie, bo się nie liczy!

 8. wy to tylko potraficie sobie przyjemnosci robic co mnie jakies koncerty obchodza to dla starych capow nie ladnie ale wy bedziecie mieli okazje do wypitki i pobawienia sie za darmoche zygac sie chce

 9. Będą tam ci którzy : byli karani, są w trakcie karania , oraz ci którzy będą karani. Ale będzie och ach . Próbę generalna pan prezydent i pan starosta mieli na gwiazdce serc, dla niezorientowanych impreza dla raciborskich gównojadów którzy zatrudnialiby za 4 zł za godzinę lub na czarno jak większośc z występujących. Na widok monologów prezia i starosty panie wręcz sikały po nogach. Mocz lał sie strumieniami

 10. to się nie dziwię, ża ani prezydent ani starosta was zaprosić nie chce. Banda wulgarnych chamów. Mnie zaprosił, bo takich głupot na forum nie wypisuję. Więc lepiej wyślijcie pozdrowienia dla elity i podpiszcie się imiennie jeśli chcecie zostać zaproszeni na jakąkolwiek kulturalną imprezę.

 11. aby tym co tylko krytykować potrafią powiedzieć NIE. I zamknąć przed nimi bramy do raju. Jak więc sobie zrobicie koncert to sobie na niego pójdziecie, jak nie to będziecie siedzieć w domach. haha, takie z was cwaniaczki.

 12. jeśli się kogoś nie lubi, to po co się go wybiera do władz miasta. Najlepsza jest zdrowa krytyka i propozycje, samo krytykanctwo nic nie daje. Odbiera ono człowiekowi nadzieję. Jak czytam wypowiedzi na ,,forum, to najczęściej są one pełne niezadwolenia. Proszę coś zaproponować , nawet tu na tym ,,forum. Nie wierzę, żeby w Raciborzu mieszkali sami zgorzkniali…..

 13. Ja myślę; że do tych innych których nowy prezydent zaprosił będą należeli jego przeciwnicy polityczni, stare władze a nie tylko koledzy. Bo jakby tu ocenić kulturę polityczną prezydenta gdyby o tym zapomniał?

 14. skoro wstęp wolny, to dlaczego ani na stronie miasta ani starostwa (organizatorów) nie ma żadnego info, a i niniejszy nius nie zawiera tej informacji. Jżeli to jest koncert tylko dla wybrańców finansowany przez samorząd to jeszcze wiekszy skandal niż brak sylwestra na rynku.

 15. nikt sie nie obrazil. ludzie potrafia czytac ze zrozumieniem, a z powyzszego newsa nie wynika ze prezydent zaprasza Raciborzan tylko wybrane grupy, z zaproszeniami. generalnie nie pcham sie gdzie mnie nie chca i na imprezy „na krzywy ryj” nie chodze, a do zadnej z ww. grup nie naleze. jesli koncert mial byc dla wszystkich wystarczylo o tym jasno napisac: „prezydent zaprasza…” albo zwyczajnie: „wstep wolny” a tymczasem dostaliśmy informacje ze jeden zagra

 16. K… oto typowa organizacja rozrywki i kultury w mieście! Niby że co się okazało? Po koncercie ogłoszono, że jednak raciborzanie mogli przyjść. Ze to dla ludzi też było? Super, że prezydent Ich powiadomił !! Raciborzanie ponownie dziękują prezydentowi za super stosunek do swoich mieszkańców. Tzw. stosunek analny.

 17. Nic straconego. Poklepali się po plecach, powiedzieli, że w nowy rok wchodzimy z nowymi władzami i że będzie super, posłuchali raz w roku czegos innego niz zwykle, poszczerzyli zęby modląc się po cichu, żeby Ci do których sie szczerzą ich nie zwolnili i nie wyruchali ich firm; pojedli, popili i poszli. Tak to wygląda od kilku lat. Nic sie nie zmieniło 😉

 18. A może by jednak ktos z organizatorów wyjaśnił czy była to impreza otwarta czy zamknięta i ile kosztowały nas te życzenia Prezydenta do jego szacownych gości?

 19. Była znajoma ! Żarcia pełno ! Tadzio W jak wszystcy pojedli dopiero zaczął szuflować łapskami ! Śmiech na sali. Te 20 tys co poszło na sylwka to leżało na stołach !

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here