Podróże z pasją w bibliotece

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu Wypożyczalnia Główna zaprasza dzisiaj, 12 stycznia, o godz. 18.00 na noworoczne spotkanie przy choince, które uświetni wykład Krzysztofa Karaszkiewicza, podróżnika i fotografika.

Wszyscy, którzy odwiedzą bibliotekę przed godz. 18.00 będą mogli również zobaczyć wystawę BORNHOLM przygotowaną przez Gdańskie Towarzystwo Fotograficzne. Wystawę, na którą składa się ponad 80 zdjęć wykonanych przez 8 fotografików, można oglądać do końca stycznia w godz. otwarcia biblioteki, tj. od 10.00 do 18.00.


/BSp/

- reklama -

28 KOMENTARZE

  1. A teraz minusik. Po świętach chciałem wybrać pieniądze i były czynne tylko DWA stanowiska, gdzie w starym BGŻ były na ogół 3 lub 4, a kolejka wtedy była ogromna, stałem 70 minut. Może w przyszłości będzie lepiej, bo wyglądało to wtedy tragicznie

  2. A teraz minusik. Po świętach chciałem wybrać pieniądze i były czynne tylko DWA stanowiska, gdzie w starym BGŻ były na ogół 3 lub 4, a kolejka wtedy była ogromna, stałem 70 minut. Może w przyszłości będzie lepiej, bo wyglądało to wtedy tragicznie

  3. brawo, dobry pomysl, dobry bank, dobre miejsce, … jeszcze raz brawo do erwina: wspolwlascicielem BGZ jest holenderski RABOBANK – jeden z najlepszych bankow na swiecie, od wielu lat utrzymujace ocene AAA od najwazniejszych agencji ratingowych ( niewiele jest w Polsce bardziej podobnych bankow)

  4. Też jestem ciekaw co się będzie mieściło w dawnej siedzibie BGŻ na Rynku. Podobnie interesuje mnie to co będzie na miejscu likwidowanego sklepu „Albert”.

  5. Pewnie stali w kolejce do bankomatu albo po kredyt (wszak prezydent potrzebuje 20 tys na pokrycie kosztów miejskiej imprezy sylwestrowej dla mieszkańców:))

  6. proponuję rolety na szyby, albo reklamy. Faktycznie wieczorem widać z kilometra kto jest, choc nie wiadomo co załatwia to scenariusz mozna dopisać….

  7. Czytając wasze niektóre komentarze można wysunać jeden wniosek-wiecznie niezadowoleni. Bank zmienia strategię przede wszystkim dla was klientów a wy :a to bankomat nie w tym miejscu a to zlikwidowali bankomat na Opawskiej 90 chociaż zawsze narzekano, że nie działał a to że stoi się w kolejce „70” min. Heniek chyba nigdy nie stałeś w ING BANKU SA i to że w starej placówce były otwarte 3 lub 4 stanowiska-ale teraz załatwiasz wszystko od razu w kasie a nie na stanowisku a potem w kasie.

  8. Zazwyczaj w takich chwilach życzy sie powodzenia a nie z góry ocenia się negatywnie wszelkie działania. No cóz taka natura polaków dlatego tez całej załodze życzę samych sukcesów bo uważam że dobry bank zasługuje na dobre miejsce, nowoczesną placówkę bo to wszystko jest dla nas klientów.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here