„Zima w mieście 2007”

Zakończył się konkurs na logo „Zima w mieście 2007”,
adresowany do uczniów raciborskich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Na konkurs wpłynęło ogółem 160 prac.Z rekordowej ilości prac nadesłanych na konkurs jury najwyżej oceniono pracę uczennicy kl. 6 SP 18 – Karoliny Święty, drugie miejsce przypadło Magdalenie Starzyńskiej z SP 18 (opiekunem laureatów jest P. Bożena Gładysz), a trzecie zajął Bartosz Bulenda z SP 1 (opiekun: Krzysztof Ciszek).

W gronie finalistów znaleźli się także : Marcin Rusin z G 2, Aleksandra Niżborska z SP 18, Maciej Machnik i Michał Konieczko – obaj z ZSP 2, Marcin Jaśkowski z SP 1, Karolina Wierzbicka z SP 4 i Agnieszka Wrzosek z SP 13.

W gronie współtwórców wyróżnionych prac konkursowych znaleźli się ponadto: Jan Odelga, Ryszarda Mertuszka i Henryk Sapała

- reklama -
- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Z 18 na 19 maja w całej Europie odbywać się będzie tzw „Noc muzeów”. Mają być pootwierane muzea w tę jedną noc by można było ciekawie spędzić czas i w nietypowy sposób zwiedzać wnętrza i podziwiać eksponaty. Wiem , że w Rybniku muzeum będzie otwarte. Czy w Raciborzu także? Może da się usłyszeć w nocnej ciszy stukanie z krypty Ofki lub pojawi się w dominikańskim habicie o północy i przemknie koło fresku na 2 piętrze?:) Natomiast ożywionej mumii raczej niechałbym spotkać po nocach:)))

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here