Love Story – koncert

Najpiękniejszej Historii o Miłości wysłuchasz 16 lutego w parafii NSPJ o godzinie 19.00.
Miłość w rytmie rocka
Sobota. Dziesiąta rano. Sala prób. Nasz zespól wygląda dość klasycznie: perkusja, bass, gitary akustyczne, gitara elektryczna, skrzypce, flet, bongosy i wokale. Po kilku minutach jesteśmy gotowi do grania. Ktoś rzuca tytuł kawałka no i zaczynamy. Gitarzyści odliczają tradycyjne: raz, dwa, trzy, cztery. Schylam się po kartkę z zapisanym tekstem piosenki. „Moje ciało to jest Twierdza” czytam refren. I bynajmniej nie jest to hymn nowego bractwa rycerskiego. To Historia o Miłości. Najpiękniejszej.
Genialna Boża Myśl
Wszystko zaczęło się na „Strefie Chwały” – rekolekcjach dla muzyków chrześcijańskich. Wraz z Asią, Anią i Ignacym, jak co roku wiernie wyruszyliśmy do Gródka. Tam poznaliśmy też Marysię, która teraz gra z nami na flecie. Potem doszła już cala ekipa: Danusia, Ania, Tobiasz i Adam. Całą kapelą od początku powstania w sposób szczególny opiekuje się ks. Adam Rogalski i mama Asi, Magdy i Ignacego. Szczerze mówiąc, nigdy wcześniej nie planowaliśmy powstania nowej formacji. Sami od wielu lat gramy w „swoich” własnych zespołach, jednak, to, co nas połączyło jest niesamowite i na bank nie pochodzi od nas. Nawet termin pierwszego koncertu nasunął się z Nieba. To się chyba nazywa: Genialna Boża Myś! Gdyby ktoś rok temu powiedział mi, że będę grała w takim zespole jak „Love Story”, nie uwierzyłabym!
Dwa przesłania – jedna Miłość
Dlaczego nazywamy się „Love Story”? W sumie ani to pobożna nazwa, ani rockowa.
Z angielskiego znaczy Historia Miłości i naprawdę coś w tym jest. Śpiewamy o Miłości i to na dodatek Najpiękniejszej. O Najpiękniejszej Miłości, jaka w ogóle mogła się kiedykolwiek wydarzyć! Ta Historia, miała miejsce 2000 lat temu, kiedy Jezus pokochał mnie i Ciebie i umarł właśnie za nas. A największym fenomenem tej historii, jest fakt, że trwa Ona nieprzerwanie do dziś i trwać będzie. I tu zaczyna się drugie przesłanie „Love Story” – przesłanie o Czystej Miłości. W dzisiejszym świecie, kiedy widzimy fanatyczny kult ciała, kiedy piękno sprowadza się do atrakcyjności, kiedy bycie ze sobą przed ślubem równoważy się z seksem potrzebna jest duchowa rewolucja. Chcemy śpiewać o tym, że Czystość jest modna, że Czystość to najpiękniejsza rzecz, jaką można dać swojej „drugiej połowie”. „Love Story” ma łamać stereotypy! Nie trzeba z chłopakiem iść do łóżka, aby udowodnić miłość do niego. Nie trzeba zgrywać przed dziewczyną jakiejś nieziemskiej męskości, żeby pokazać jakim się jest wartościowym chłopakiem. Te rzeczy są ważne i dotyczą każdego i każdej z nas. Jak długo będzie trwał piękny związek kobiety z mężczyzną, tak długo trzeba będzie walczyć o Czystą Miiość! O Miłość, która jedyna ma sens!Kontakt:
e-mail: [email protected]
telefon: 608 605 961
forum: www.lovestory.foru.pl
blog; wwwjespol-lovestory.blog.onet.pl
strona www: w przygotowaniu

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here