Konkurs logo akcji „Zima w mieście 2007”

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły znaleźli się w finale konkursu grafiki komputerowej na logo akcji „Zima w mieście 2007”.Dnia 8.01.2007r. w Szkole Podstawowej nr 18 nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród laureatom i finalistom konkursu.
I miejsce zdobyła uczennica Szkoły Podstawowej nr 18 Karolina Święty.
Wśród finalistów było dwóch uczniów naszej szkoły: Maciej Machnik oraz Michał Konieczko ( prace poniżej).
Warto zaznaczyć, że Maciej Machnik po raz kolejny potwierdził swoje umiejętności. Rok temu jego logo wygrało konkurs i widniało na plakatach promujących akcję „Zima w mieście 2006”.
Drugi z finalistów Michał Konieczko był jednym z 1813 uczestników I Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr 2006”, którego celem jest promocja zainteresowań wszystkich uczniów informatyką i technologią informacyjną. Konkurs trwał 55 minut, podczas których należało rozwiązać 27 zadań o różnym stopniu trudności. Zdobywca I miejsca w konkursie uzyskał 121 pt., II – 113pt., III miejsce to 112-110 punktów. Michał zdobył 88 punktów.
Nauczycielką informatyki, przygotowującą uczniów do konkursów jest Bożena Gładysz.

Laureatom i finalistom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz udanych ferii.

- reklama -
- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here