Prezydenci i starosta przebywają na urlopie

24

Od poniedziałku 12 lutego br. prezydenci miasta Raciborza Mirosław Lenk i Ludmiła Nowacka oraz starosta raciborski Adam Hajduk rozpoczęli urlopy…

Bez pieprzyku


Jak powiedzieli sami zainteresowani jest to zwykły zbieg okoliczności i nie należy doszukiwać się w tym jakiejkolwiek pikanterii. Starosta Adam Hajduk powiedział… nie przypuszczałem że wraz ze mną ktoś jeszcze będzie wykorzystywał swój zaległy urlop, bo to jest niestety tylko niewykorzystany urlop. Prócz tego, że będę i tak musiał wpaść do pracy, to postaram się gdzieś wyjechać by ten czas słusznie wykorzystać.


Wiceprezydent Ludmiła Nowacka stwierdziła…Dla mnie był to termin, który sobie już dawno temu zaplanowałam. Uwielbiam jeździć na nartach i jest to jedyna okazja, bym mogła z tych nart skorzystać w Zieleńcu, gdzie się wybieram. Poza tym luty pamiętam jako okres przymusowych wakacji, tak to się jakoś dla mnie najczęściej składało.


Prezydent Lenk prawdopodobnie będzie chciał również wykorzystać swój urlop na spędzenie go z żoną, która jest nauczycielką i teraz ma ferie. Wszyscy skwitowali śmiechem sugestie o potajemnych planach więc…nie dopatrujmy się pieprzyku.


/KOba/

- reklama -

24 KOMENTARZE

 1. Grzmot na nartach??!! Niech stara kobietka uwaza zeby sie przypadkiem gdzies tam nie polamala, albo nie utknela w jakiejs zaspie:D No chyba ze szanowny pan Lenk pomoze jej wyjsc Mile spedzonych ferii „NA NARTACH” :D:D:D

 2. Jeszcze Markowiaka im brakuje żeby byli RAZEM. A z drugiej strony, skoro nasza trójka tak starsznie się męczy, że po 3 miesiącach już musi na wakacje jeździć, to jakoś nie widzę jaskrawej przyszłości dla Raciborza. Bierzcie przykład z Tadzia. Traktorzyści, jak dawnych czasów są przodownikami pracy. 200% normy!

 3. a ja jeszcze chciałbym wiedzieć gdzie przebywa w tym czasie Wojnar. Czy aby też nie na nartach sie ślizga? A ponad to czy te zaległe urlopy będa rozliczane z aktualnego stanowiska czy z poprzedniego. Wyborcom to nie jest wszystko jedno ile do tego interesu dołożą.

 4. To na króciutko wyjechali, bo zległych urlopów z obecnej firmy to mają trzy no może cztery dni, proporcjonalnie do ilości miesięcy przepracowanych w ubiegłym roku. No bo jeżeli wyjechali na urlop dwutygodniowy i twierdzą, że jest to zaległy urlop to kłamią. Wali mnie czy urlop maja czy nie, czy w lutym czy w lipcu, ale niech mi ciemnoty nie wciskają.

 5. do Piotra S. uważam, że nie jest wiele obecnie zachwycających imprez, ale takie Twoje krótkie stwierdzenie świadczy o Twoim lenistwie i intelekcie, bo tylko głupi leń się nudzi. Niedawno wRóciłem z Krakowa i słyszałem taką samą śpiewkę o tym mieście. Ciekawe skąd to wynika?

 6. to news rodem z bulwarówki. Nic nie warta informacja, do tego napisana po szczeniacku. Obserwuję, że od 2 tygodni, a może juz wczesniej poziom portalu radykalnie spadł. Co wejdę na główną, to zaraz wychodzę, ostatnio to juz same farmazony się tu wypisuje.

 7. No tak, będąc nie przy korycie nie brali urlopów , a teraz biorąc pełną gębą z koryta bierze się jakieś ,,zaległe urlopy” czyli lepiej płatne niż przed wyborami . Za ,,zaległy urlop powinni sobie wypłacić tyle co zarabiali jak im te urlopy się przysługiwały a nie teraz jak szumowiny dały im najwyższe stawki

 8. No jasne… Po co Lenkowi czy Hajdukowi brać urlop na czas kampanii prezydenckiej? Przecież można wszystko było robić w czasie pracy.

 9. Prawda, poziom tego potralu zaczyna być lekko mówiąc – żenujący. Gniot tematyczny pogania gniot.Wysilcie się panowie autorzy i zacznijcie pisać coś na przyzwoitym poziomie, bo jest o czym.

 10. I jeszcze jedno. Nie zdziwiłbym się, gdybym na portalu przeczytał „pasjonujący” repotraż z wyprowadzania psa jakiegoś lokalnego VIPa. By było to na miarę coraz to niższego poziomu tego portalu.

 11. Poziom portalu jest zły dla tych o których jak im się wydaje należy pisać dobrze.Ale jak chcą czytać o sobie dobrze to niech czytaja w Nowinach u Gruchota-Piewcy sukcesów Wojnara i jego poddanych.

 12. Jeśli ktoś z Was ma wpływ na GARDEROBIANĘ lub GARDEROBIANEGO osoby zatrudnionej na etacie prezydenta miasta, to proszę przekażcie, NIECH ON NIE LANSUJE MODY NA GOLFY!!! Powinien wyglądać też na mojego reprezentanta. A golfy jak to golfy ponoć najlepsze są TDi 🙂

 13. Sprawa nie ma podtekstów tylko będzie z tego większa kasa bo z innych stanowisk brana i o to chodziło a moherowym beretom powie się,że idą na zaległe urlopy bo ciężko pracowali.

 14. no tak…zamiast pracowac to sie obijaja kogo to obchodzi ze od lenka zoneczka ma urlop….zamiast sie wziasc za poprawe raciborza to to wszystko p…….!!!!raciborz spada na dno niestety

 15. Nie gadajcie tyle.Prezydenci ostatnio się napracowali; przyjęli budżet po poprzednikach, ogłosili konkurs na komendanta straży miejskiej,byli w Akuaparku,no i szukają dyrektora MZB. Ile można jeszcze? A wy tu nic tylko liczycie ile wezmą kasy.

 16. Wszyscy wraz-bezkrólewie w miescie tak jakby nie mozna było inaczej zaplanowac urlopu, ciekawe kto wtym czasie podejmuje decyzje. To kolejny przykład niekompetencji. ignorancji i beztroski,wazne tylko żeby decydenci dobrze i razem sie bawili-zreszta i tak niema z kim gadac w tym zas…..m miescie-czas pakowac walizki i wyjechac.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here