Remont mostu na ul. Rybnickiej w Raciborzu

7

22 lutego br. planowane jest zamkniecie ruchu kołowego na moście nad kanałem Ulgi w ciągu drogi wojewódzkiej nr 935 w Raciborzu na ul. Rybnickiej. Zamknięcie mostu spowodowane jest wykonaniem prac remontowych na obiekcie.W związku z powyższym, Zarząd Dróg Wojewódzkich wyznaczył niezbędne objazdy:

Dla pojazdów ciężarowych i autobusów powyżej 7,5 t objazd kierowany jest poza miastem Racibórz, drogami o podobnej klasie technicznej przez miejscowości Pstrążna, Dzimierz, Nowa Wieś i Raszczyce.

- reklama -

Pojazdy osobowe oraz autobusy realizujące lokalne przewozy pasażerskie będą mogły korzystać z dodatkowego objazdu, na potrzeby którego zaadaptowano ulice: Grobla, Olimpijczyka i Drzewieckiego w Raciborzu-Markowicach.

Remont potrwa około ośmiu miesięcy.

/C/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

7 KOMENTARZE

 1. A-F

  NIESAMOWITE!!! Te obrazy (dzbanki, kwiaty, konie) wyglądają jak fotografia. Kiedyś słyszałem (już nie pamiętam gdzie i kto to niby był), że był taki malarz, który potrafił wiernie oddać rzeczywistość a do namalowanych przez niego owoców zlatywały się ptaki. Jeszcze większe słowa podziwu dla pana Mariusza, który maluje te wspaniałości ustami. PIĘKNE!

 2. Brawo!!! Brawo… i jeszcze raz WIELKIE BRAWO!!! We współczesnym świecie bardzo mało wśród nas… takich ludzi, jak Pan Mariusz!!! Człowiek wyjątkowo uzdolniony, inteligentny, a także „walczący” ze swoją niepełnośprawnoscią, która w niczym nie ujmuje JEGO WIELKIEJ WARTOŚCI!!!

 3. podziwiac i brac wzory ! politycy tez ! pomagac !

 4. Byłam,widziałam, podziwiam. Jestem na prawdę pod bardzo dużym wrażeniem umijętności i ogromnego talentu. Pozdrawiam!

 5. mhm

  tylko się mogę przyłączyć, niesamowity poziom detali… tylko jedno małe „ale” – politycy łapy precz – oni wszystko spie***ą

 6. tinka

  A ja nie wiedziałam, ze jest taka wystawa:( Bardzo załuję, ze nie widziałam tych dzieł na własne oczy.To niesamowite, niewiarygodne, cudowne i piekne. Wielki ukłon dla pana malującego ustami!!! Te obrazy wygladają jak zdjęcia, chciałabym u siebie na ścianie widziec takie dzieła:) Panie Mariuszu, jest Pan WIELKI.

 7. dodo

  Piękne. Jestem pod wrażeniem. A do niżej szanownych wpisanych: nie wtrążalajcie proszę wszędzie polityków i politykę. Od tego są inne artykuły. Smak psujecie.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here