Nasi recytatorzy

6 marca w SP 15 odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Szkoła w poezji dziecięcej” dla uczniów klas I – III. Zdobywczynią GRAND PRIX jury została Alicja Rożnowska. Po dwugodzinnych zmaganiach uczestników i burzliwych obradach jury, któremu przewodniczyła pani Kamila Kubiak, wyłoniono zwycięzców. Najlepsi wśród trzecioklasistów okazali się:

Mikołaj Tytko – I miejsce

Izabela Michalak – II miejsce

Kaja Zubko – III miejsce.

Wśród uczniów klas drugich najlepsi byli:
Alicja Rożnowka – I miejsce

Anna Piątek – II miejsce
Marta Treścińska – III miejsce.


Natomiast wśród uczniów klas pierwszych najlepsi okazali się:

Hanna Karkocha – I miejsce

Julia Kowol – II miejsce

Paulina Michniewicz – III miejsce.

- reklama -

Zdobywczynią GRAND PRIX jury została Alicja Rożnowska, uczennica klasy drugiej, której opiekunem jest p. Beata Piwowarczyk. To właśnie Alicja będzie reprezentowała naszą szkołę na VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim, pod hasłem „Szkoła w poezji dziecięcej”, który odbędzie się w piątek 16 marca 2007 r o 9.00 w naszej szkole.
Konkurs przygotowały po raz kolejny już p. Joanna Piszcz i p. Aleksandra Urban.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here