Halowa piłka nożna trampkarzy starszych w Pietrowicach Wielkich

W sobotę 10 marca w hali sportowej w Pietrowicach Wielkich trampkarze starsi rozegrają finały I edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej Trampkarzy Starszych.W rozgrywkach odbywających się pod patronatem starosty raciborskiego Adama Hajduka w bieżącej edycji wzięło udział 14 drużyn klubowych raciborskiego Podokręgu Piłki Nożnej.

Na najnowocześniejszej hali sportowej w powiecie raciborskim rozgrywki rozpoczną się w sobotę o godzinie 8.00 meczem, w którym zagrają ze sobą druga i czwarta drużyna RTP „Unia” Racibórz.

Mecz o trzecie miejsce pomiędzy LKS „Start” II Pietrowice Wielkie, a RTP „Unia”III Racibórz zaplanowany jest na godz. 11.20. Po jego zakończeniu w samo południe kibice oglądną wielki finał, w którym zmierzą się ze sobą drużyny LKS Tworków i TS „Górnik” Pszów.

Po zakończeniu meczu finałowego nastąpi podsumowanie tej edycji ligi. Władze powiatu raciborskiego i gminy Pietrowice Wielkie przekażą pamiątkowe puchary, dyplomy i piłki do piłki nożnej dla najlepszych zespołów. Ponadto trenerzy wybiorą najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza, a także zostanie wyłoniony król strzelców.

/Piela/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here