Nowy bank przy ul. Długiej

0

Doskonała lokalizacja, profesjonalna obsługa, wyjątkowa propozycja. Od niedawna Racibórz ma nowy bank.8 marca przy ul. Długiej 14 Deutsche Bank PBC S.A. uruchomił placówkę db kredyt, specjalizującą się w udzielaniu szybkich kredytów konsumenckich. Pierwszym produktem oferowanym klientom detalicznym jest "db kredyt gotówkowy" – elastyczny kredyt konsumpcyjny, udzielany w kwotach między 500 a 80 000 zł na okres nawet do 72 m-cy. Dużą zaletą kredytu jest brak wymogów dotyczących zabezpieczeń czy poręczycieli. Bank akceptuje szeroki wachlarz źródeł dochodu i dokumentów, oferując kredyt gotówkowy klientom o miesięcznych dochodach zaczynających się na poziomie 350 zł. Dużym plusem jest również niezależne od kwoty i okresu kredytowania oprocentowanie – już od 11,99%.


"db kredyt gotówkowy" może być udzielony wraz z opcjonalnym, niezwykle atrakcyjnym pakietem ubezpieczeń. Do 30 kwietnia kredyt z opcją ubezpieczenia objęty jest promocją, w ramach której oprocentowanie obniżone jest o 2% i wynosi już od 9,99%. Dla Klientów, którzy zechcą polecić ofertę db kredyt swoim znajomym, przewidziany jest, w ramach programu "Polecasz – Zyskujesz", prezent w postaci bonu o wartości 50 złotych, który można będzie zrealizować w ponad 42 000 punktów sprzedaży detalicznej na terenie całego kraju. Ale to jeszcze nie wszystko.


Każdy, kto do końca kwietnia podpisze umowę o db kredyt gotówkowy w naszej placówce, ma szansę otrzymać prezent w postaci odtwarzacza DVD oraz eleganckiego portfela – zachęca Sławomir Ćwirko, kierownik placówki db kredyt w Raciborzu. – Rodzaj prezentu uzależniony jest oczywiście od kwoty zaciągniętego kredytu. Co więcej, każdy Klient, który podpisze umowę kredytową, bez względu na jej wysokość, otrzyma w prezencie parasol przeciwdeszczowy lub zegar ścienny – dodaje Sławomir Ćwirko.


Domowy, ciepły klimat, a równocześnie przynależność do Grupy Deutsche Bank – jednej z największych instytucji finansowych na świecie – czy może być lepsze miejsce do rozmów o pieniądzach?


/db/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here