Nowy bank przy ul. Długiej

Doskonała lokalizacja, profesjonalna obsługa, wyjątkowa propozycja. Od niedawna Racibórz ma nowy bank.8 marca przy ul. Długiej 14 Deutsche Bank PBC S.A. uruchomił placówkę db kredyt, specjalizującą się w udzielaniu szybkich kredytów konsumenckich. Pierwszym produktem oferowanym klientom detalicznym jest "db kredyt gotówkowy" – elastyczny kredyt konsumpcyjny, udzielany w kwotach między 500 a 80 000 zł na okres nawet do 72 m-cy. Dużą zaletą kredytu jest brak wymogów dotyczących zabezpieczeń czy poręczycieli. Bank akceptuje szeroki wachlarz źródeł dochodu i dokumentów, oferując kredyt gotówkowy klientom o miesięcznych dochodach zaczynających się na poziomie 350 zł. Dużym plusem jest również niezależne od kwoty i okresu kredytowania oprocentowanie – już od 11,99%.


"db kredyt gotówkowy" może być udzielony wraz z opcjonalnym, niezwykle atrakcyjnym pakietem ubezpieczeń. Do 30 kwietnia kredyt z opcją ubezpieczenia objęty jest promocją, w ramach której oprocentowanie obniżone jest o 2% i wynosi już od 9,99%. Dla Klientów, którzy zechcą polecić ofertę db kredyt swoim znajomym, przewidziany jest, w ramach programu "Polecasz – Zyskujesz", prezent w postaci bonu o wartości 50 złotych, który można będzie zrealizować w ponad 42 000 punktów sprzedaży detalicznej na terenie całego kraju. Ale to jeszcze nie wszystko.


Każdy, kto do końca kwietnia podpisze umowę o db kredyt gotówkowy w naszej placówce, ma szansę otrzymać prezent w postaci odtwarzacza DVD oraz eleganckiego portfela – zachęca Sławomir Ćwirko, kierownik placówki db kredyt w Raciborzu. – Rodzaj prezentu uzależniony jest oczywiście od kwoty zaciągniętego kredytu. Co więcej, każdy Klient, który podpisze umowę kredytową, bez względu na jej wysokość, otrzyma w prezencie parasol przeciwdeszczowy lub zegar ścienny – dodaje Sławomir Ćwirko.


Domowy, ciepły klimat, a równocześnie przynależność do Grupy Deutsche Bank – jednej z największych instytucji finansowych na świecie – czy może być lepsze miejsce do rozmów o pieniądzach?


/db/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here