Dni Raciborza

Koncerty ok, nagłośnienie rewelacja, piwko w miarę, straż miejska nie zawracała gitary, ludzi… sporo (…). Jednym słowem wszystko się udało. gienek /2007-06-18 08:12:38/ id: 8be6e4e7


Internauci Portalu Dni Raciborza podsumowali słowami:


 mieszkanka /2007-06-17 20:11:21/ id: 7b74c941


Po raz pierwszy od bardzo dawna podobało mi się. Dla każdego coś dobrego. A marudy zawsze się znajdą. Nie należy przejmować się nimi.W sobotni wieczór raciborskiej imprezy na wielkiej scenie wystąpili: Oddział Zamknięty, Parking, Good Day, w niedzielę rozrywkowe spotkanie zaczęło się od popularnej muzyki italo disco z koncertem Francesco Napolli.


Co przyciągnęło raciborzan na plac Długosza?


Uwielbiam italo disco, np. piosenki Albano i Rominy czy Drupiego – mówi rozbawiony Maciek Koch – z reguły ludzie świetnie się bawią właśnie przy italo i tu też to widać, bo kogo nie porwą rytmiczne piosenki i wpadający w ucho wokal. Ta muzyka jest nastawiona właśnie na rozbawienie publiczności.


W ostatnie wakacje byłam we Włoszech…- wspomina koleżanka Maćka – więc do włoskich piosenek mam ogromny sentyment. Z lubością wspominam włoskie radio, z żalem stwierdzam, że nasze stacje nie nadają włoskich piosenek.Po włoskich, gorących uniesieniach z raciborskiej sceny popłynęła, co prawda z 40- minutowym opóźnieniem, muzyka religijna.


Zespół Arka Noego grał dla mamy, dla taty, dedykował piosenki nauczycielom, lewej i prawej stronie publiczności, wykonał utwór na życzenie, ale czy porwał młodych odbiorców i ich rodziców?


A-F /2007-06-18 00:00:24/ id: d93edb89


…. nie wiem czy to tylko ja tak odebrałem, ale występ był jakiś mało porywający i robił wrażenie jakby czegoś brakowało.

Potem tłum przed sceną gęstniał, posłusznie na życzenie wykonawcy to podnosił prawą rękę, to falował, powtarzał frazy lub wznosił spontaniczne okrzyki. To już był koncert GOLEC uORKIESTRA. Łukasz Golec dwoił się, by nadrobić nieobecność brata, ale dzięki talentowi muzyka koncert był rzeczywiście udany.
mAdZiK /2007-06-18 08:36:06/ id: 9346b918
Golcowie grali rewelacyjnie.. jeszcze jak się stało przy barierce przed sceną… super… niech każdy żałuje, kto nie był na golcach… Raciborzowi było takie coś potrzebne…


/BSp/

- reklama -


Zobacz fotogalerię Arka Noego na Dniach Raciborza


Zobacz fotogalerię Golec uOrkiestra


- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here