Multimedialny spektakl słowno-muzyczny w rocznicę powodzi

8 lipca br. w Kościele pw. Św. Jana Chrzciciela na Ostrogu o godz. 20.00 rozpocznie się spektakl zespołu wokalnego Miraż i grupy teatralnej IRREALIS.

Dokładnie w 10. rocznicę powodzi stulecia, która dotknęła ziemię raciborską w 1997 roku Starostwo Powiatowe w Raciborzu i Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu zapraszają mieszkańców powiatu raciborskiego na multimedialny spektakl słowno-muzyczny pt. "Powódź – 10 lat minęło – pamiętamy…". Spektakl okolicznościowy przygotowany przez młodzież z zespołu wokalnego Miraż i grupy teatralnej IRREALIS odbędzie się 8 lipca br. w Kościele pw. Św. Jana Chrzciciela na Ostrogu. Początek o godz. 20.00.

Przypomnijmy. Występ Mirażu i grupy IRREALIS, w tle którego prezentowane były filmy i reportaże (Raciborskiej Telewizji Kablowej i Jerzego Kunca) z autentycznych wydarzeń z lipca 1997 r. uświetnił przedkonferencyjny program artystyczno-naukowy, który odbył się 21 czerwca br. w Raciborskim Centrum Kultury. Multimedialny spektakl słowno-muzyczny spodobał się widzom więc zdecydowano o jego powtórzeniu dokładnie w 10. rocznicę powodzi.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu przypominającym o "wielkiej wodzie" i jej skutkach.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here