Zapisy na wycieczki

Klub Osiedlowy „Itaka” przy ul. Pracy prowadzi zapisy na wycieczki dla dzieci. Najbliższy wyjazd do Zoo we Wrocławiu przewidziano 11 lipca.
W stolicy Dolnego Śląska dzieci zobaczą ponadto unikatowy w Europie ogród japoński i słynną Aulę Leopoldinum w Uniwersytecie Wrocławskim.

Na kolejną wycieczkę, 20 lipca organizatorzy zapraszają do zwiedzania zabytków Krakowa i Kopalni Soli w Wieliczce. Zaś 24. 07 dzieci wyjadą do Muzeum Afrykanistycznego w Olkuszu, zwiedzą Pustynię Błędowską i zamek w Ogrodzieńcu. 3 sierpnia uczestnicy pojadą do Katowic i Wesołego Miasteczka w Chorzowie. Uwieńczeniem wakacyjnych podróży będzie pięciodniowy (od 7 sierpnia) pobyt dzieci w Zakopanem i na terenie Słowacji.

Interesująco zapowiadają się też wyjazdy na pikniki z obowiązkowym pieczeniem kiełbasek w Ustroniu (16 lipca) i na basenie w Szymocicach (14. 08) oraz w miejscowości Chrósty (26.07). Tam, dzieci i młodzież skorzystają ponadto z przejażdżek bryczkami, wypróbują jazdy konnej na lonży (z zabezpieczeniem liną treningową) oraz wezmą udział w plenerze malarskim.

Klub „Itaka” zapewnia opiekę wykwalifikowanych wychowawców, a zapisy odbywają się w pawilonie Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowoczesna” przy ul. Pracy 21 w Raciborzu.

/MarJon/

Bliższych informacji udzielą pracownice klubu Jadwiga Osadcuch i Krystyna Czajka. Tel: 032 / 415 28 24.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here