Laboratorium Działań Video

6 października w Fundacji Elektrowni Rybnik rozpoczyna się cykl bezpłatnych warsztatów związanych z poznawaniem tajników szeroko pojętej sztuki video i dziedzin pokrewnych.

Impreza stanowi druga część projektu ExperimentArt.Warsztaty będą miały formę pięciu bezpłatnych, weekendowych praktyczno-teoretycznych spotkań – warsztatów. Uczestnicy projektu będą mieli okazję poznać podstawy teoretyczne i praktyczne działań video – m.in. VJ-ing, kolaż video, clipy, animacje i itp. Zajęcia będą się odbywać w towarzystwie i pod opieką fachowców. Na każdym spotkaniu będzie inny twórca, związany z branżą filmową lub sztukami pokrewnymi. Uczestnicy będą mieli okazję bezpośredniej konsultacji własnych projektów i pomysłów ze specjalistami, którzy pomogą w ich rejestracji i montażu. Zapewniamy także bezpłatne wyżywienie dla uczestników warsztatów.Projekt przeznaczony jest dla osób do 30 roku życia. Zainteresowani nie muszą posiadać jakiegokolwiek doświadczenia w dziedzinie video. Liczba uczestników jest ograniczona, na zgłoszenia czekamy do 15 września.Szczegóły na :
www.experimentart.rybnik.pl.Organizatorem warsztatów jest FUNDACJA ELEKTROWNI RYBNIK, projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
Dodatkowych informacji udzielają:Piotr Steczek: 880 287 053 / [email protected]
Alicja Powroźnik: 507 273 674 / [email protected]

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here