Rektor PWSZ w Raciborzu funduje puchar

0

W sobotę 22 września na hali sportowej przy ZSO w Rudniku z udziałem czołowych II ligowych drużyn odbędzie się turniej siatkarski o Puchar Rektora PWSZ w Raciborzu.

Tradycyjnie przed rozpoczęciem zmagań ligowych Klub Siatkarski AZS „Rafako” Racibórz jest organizatorem Turnieju Otwarcia Siatkarskiego Sezonu Ligowego. W tym roku sportowa walka o Puchar Rektora PWSZ w Raciborzu będzie się toczyć na nowej hali sportowej w Rudniku. To pierwsza tak duża impreza sportowa w Rudniku, a zarazem okazja do weryfikacji funkcjonalności hali. Jednocześnie sympatycy siatkówki z gminy będą mieli bardzo dobrą okazję do bezpłatnego pooglądania „na żywo” ligowej siatkówki na dobrym II ligowym poziomie.W turnieju zapowiedziały udział drużyny MKS MOS Będzin, Juventur Koksownia Wałbrzych, CWKS Jaworzno i KS AZS Rafako Racibórz. Patronat nad turniejem objęli starosta raciborski Adam Hajduk, prezydent miasta Racibórz Mirosław Lenk i wójt gminy Rudnik Alojzy Pieruszka.
W pierwszym meczu, który rozpocznie się o godz.10.00 zagrają ze sobą drużyny MKS MOS Będzin i KS AZS Rafako Racibórz. Dla raciborskiej drużyny będzie to okazja do szybkiego rewanżu za porażkę 1:3 w meczu eliminacji Pucharu Polski. Następnie o godz. 12.00 zagrają ze sobą drużyny Juventur Koksownia Wałbrzych i CWKS Jaworzno.


Przegrani z pierwszych spotkań zgrają w meczu o III miejsce, którego początek organizatorzy zaplanowali na godz.15.00. Natomiast o godz.17.00 rozpocznie się mecz finałowy – miejmy nadzieję, że z udziałem siatkarzy KS AZS Rafako Racibórz. Bezpośrednio po meczu finałowym nastąpi wręczenie pucharów i indywidualnych wyróżnień oraz uroczyste zakończenie turnieju.


/Piela/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here