Spotkałem Pana 2007

W sobotniej części Przeglądu Piosenki Religijnej „Spotkałem Pana” wystąpił znany z estrady polskiej zespół DEUS MEUS.

DEUS MEUS tworzą przede wszystkim studenci i absolwenci uczelni ze Szczecina, ale są i wśród nich młodzi ludzie z innych rejonów Polski. Zespół istniejący od 11 lat, zagrał już około 500 koncertów. Każdy ich występ jest połączeniem śpiewu i modlitwy.

 


W Raciborzu gościli drugi raz. Wulkan energetycznej młodości i profesjonalizm artystów porwał publiczność, która poddała się woli muzyków. Zaledwie godzinny koncert był i wydarzeniem artystycznym i spotkaniem modlitewnym.


Koncert gwiazdy był podsumowaniem sobotnich zmagań konkursowych przeglądu. Jury w składzie: Marceli Reszka (dyrygent chóru Bel Canto) oraz Michał Fita ( zespół Przecinek) wydało następujący werdykt:
W kategorii zespołów dziecięcych pierwsze miejsca ex aequo przydzielono Śpiewającej Misce Reksia i Zuchom. Soliści – również ex aequo: Małgorzata Jamroży (Szczecin) oraz Mark z Irlandii. W kategorii zespoły wokalno-instrumentalne pierwsze miejsce przypadło zespołowi Siódma Trąba Baranka, drugie Grajkom św. Józefa z Godowa, trzecie zespołowi Diateke.


Nagrodę publiczności – wielki i ciężki tort – odebrał zespół Zuchy.


Polecamy serwis na stronie Przeglądu.


/BSp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here