Wycieczka do Schroniska Dla Zwierząt w Raciborzu

7 listopada grupy 6-latków i 5-latków naszego przedszkola odwiedziły Schronisko Dla Zwierząt w Raciborzu.7 listopada grupy 6-latków i 5-latków naszego przedszkola odwiedziły Schronisko Dla Zwierząt w Raciborzu.
Dzieciaki przygotowały się na ten wyjazd odpowiednio wcześnie.
Miesiąc przed wycieczką w przedszkolu zorganizowana została akcja
„Groszaki na psiaki”, której celem było zebranie darów dla schroniska.
Zebrano dużo karmy dla psów i kotów, miski na jedzenie dla podopiecznych
schroniska, a także koce na legowiska.
Podczas wycieczki wszyscy poznali jak funkcjonuje Schronisko Dla Zwierząt w Raciborzu, zobaczyli jak wyglądają pomieszczenia dla psów. Dzieci z zainteresowaniem oglądały wszystkie pieski, a najbardziej ucieszyły się, kiedy mogły pogłaskać „najmłodszych pensjonariuszy” schroniska – kilkutygodniowe szczenięta 🙂

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here